Haberler » Spor » Gökhan Töre'nin Menajeri: Henüz Beşiktaş'la Anlaşamadık - Spor

Gökhan Töre'nin Menajeri: Henüz Beşiktaş'la Anlaşamadık

Beşiktaş'ta kiralık olarak oynayan Gökhan Töre'nin menajeri, "Henüz anlaşma sağlayamadık. Bir kez daha görüşeceğiz." dedi.

Gökhan Töre'nin Menajeri: Henüz Beşiktaş'la Anlaşamadık

Bu sezon 'ta kiralık olarak oynayan için futbolcunun temsilcisi önemli açıklamalar yaptı.

"HENÜZ ANLAŞMA SAĞLANAMADI"

Radyospor'da 'ın sorularını yanıtlayan FIFA menajeri Bulut, "Beşiktaş yönetimiyle iki defa görüştük; ancak bu görüşmelerde anlaşma sağlayamadık. Bir kez daha görüşeceğiz. Beklentilerin çakışması gerekiyor. Maddi konularda henüz anlaşma sağlanamadı" dedi.

"İKİ TARAF DA DEVAM ETMEK İSTİYOR"

Genç futbolcunun Beşiktaş'ta kalması yönünde umutlu olduğunu belirten Ahmet Bulut, "Umarım Beşiktaş'ta kalır. Bir görüşme daha yapacağız. Gökhan, Beşiktaş'ta devam etmek istiyor. Beşiktaş yönetimi Gökhan'ın kalmasını arzu ediyor. Önemli olan bu. Biz anlaşırsak Rubin Kazan'la bonservis konusunda problem yaşayacağımızı sanmıyorum. Bonservisini çok zorlanmadan alabiliriz" diye konuştu.

"GECE KULÜBÜ OLAYI GERİDE KALDI"

Gökhan'ın gece kulübünde açılan ateş sonucu yaralanması olayıyla ilgili olarak ise "Geride kalan bir olay. Gökhan sadece kalan iki maçına konsantre oldu. Ayrıca bu herkesin, her an başına gelebilecek bir olay. Herkes yaşayabilir. Böyle değerlendirmek gerekir" dedi.

Kaynak: Haberler.Com