GÖKHAN ÖZDEMİR HABERLERİ

GÖKHAN ÖZDEMİR HABERLERİ

Gökhan Özdemir haber, Gökhan Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Özdemir

Doğum Tarihi 0.0.0 - 0.0.0

Gökhan Özdemir Kimdir ?

Gökhan Özdemir, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde MHP'nin Yozgat Sorgun Bahadın Belediye Başkan Adayı gösterildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gökhan Özdemir 25.6.2020
Ardahan Valisi Öner ilk ziyaretini şehit ailesine yaptı
Ardahan Valisi olarak 17 Haziran'da göreve başlayan Hüseyin Öner, kentte ilk ziyaretini 23 yıl önce terör örgütü PKK mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Er Gökhan Özdemir'in ailesine yaptı.
Gökhan Özdemir: Anna Lukanova'ya özel uçuş izniGökhan Özdemir 8.6.2020
Gökhan Özdemir 18.5.2020
Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir'den 19 Mayıs mesajı
Türkiye Buz Pateni Federasyonu (TBPF) Başkanı Gökhan Özdemir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Gökhan Özdemir 14.5.2020
TBPF'den "Gaziantep Kayakent Hatıra Ormanı"na fidan bağışı
TBPF Başkanı Gökhan Özdemir, Ardahan, Ankara, Erzurum, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Samsun ve Tekirdağ'dan 2019-2020 sezonunda federasyon faaliyetlerine katılım sağlayan sporcu, kulüp yöneticileri, federasyon çalışanları ve il temsilcileri adına Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma (TEMA) Vakfına kişisel bağışta bulundu.
Gökhan Özdemir 12.5.2020
Buz Pateni Federasyonu Başkanı Özdemir'den Engelliler Haftası mesajı
Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Gökhan Özdemir 10.5.2020
Türkiye Buz Pateni Federasyonu, Anneler Günü'ne özel klip hazırladı
Klip, federasyon başkanı Gökhan Özdemir'in mesajıyla TBPF'nin internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayımlandı.
Gökhan Özdemir 10.5.2020
Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir'den, Anneler Günü mesajı
Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
Gökhan Özdemir 4.5.2020
Soner Arıca'dan özel proje
Canlı Kayıt Sanatçı, İzzet Aksoy'un çaldığı piyano eşliğinde canlı kaydedilen "Kurtar Beni" nin şarkının ruhuna uygun olarak siyah – beyaz çekilen imaj fotoğrafları için yönetmen Gökhan Özdemir'in objektifine poz verdi.
Gökhan Özdemir 17.4.2020
TBPF Başkanı Gökhan Özdemir: "Yetkililerin çağrılarına kulak verilmeli"
99 Türkiye Buz Pateni Federasyonu (TBPF) Başkanı Gökhan Özdemir, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında yetkililerin çağrılarına kulak verilmesi gerektiğini belirtti.
Gökhan Özdemir 21.3.2020
21 Mart Dünya Down Sendromu Günü
Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü'nü kutladı.
Gökhan Özdemir 16.3.2020
Hayvan severler ve pet sektörünün nabzı Fuar İzmir'de attı
PET İZMİR'İ PROTOKOL DE SEVDİ Türkiye'nin en büyük PET fuarının İzmir'de gerçekleşiyor olmasının bir tesadüf olmadığını vurgulayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer PET İZMİR'i Avrupa'nın da en büyük organizasyonu yapmaya hazır olduklarını söyledi. İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurul Sayman Üyesi Ali Osman Öğmen destek açıklamaları yaptı. İzmir Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özdemir fuar alanından bir an bile ayrılmadı.
Gökhan Özdemir 15.3.2020
Buz Pateni Federasyonunda koronavirüs tedbirleri
Federasyon Başkanı Gökhan Özdemir, yayımladığı duyuruda, Dünya Sağlık Örgütü ile diğer sağlık kurumları tarafından doğrulanan ve neredeyse tüm dünyayı farklı oranlarda da olsa etkisi altına almaya devam eden koronavirüsün yayılmasını önlemek için gerekli tedbirlerin alındığını bildirdi.
Gökhan Özdemir: Klibinde kızı oynadıGökhan Özdemir 24.2.2020
Gökhan Özdemir 20.2.2020
"Çiftçi Eğitimi Projesi" Kemalpaşa Yiğitler Köyü'nde başladı
"Türkiye'ye örnek olacağız" Yerel kalkınmada kooperatifçiliğin önemine vurgu yapan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "Türkiye ve İzmir'de yerel kalkınmanın temelini Kemalpaşa'dan atıyoruz. Türkiye'ye örnek olacağız.Hep birlikte çalışmalıyız. Bu konuya siyaset üstü bakarsak başarılı oluruz. Yerli tohuma, yerel üretime farklı bir şekilde yoğunlaşmamız, kooperatiflere gönül birliğiyle bağlanmamız gerekiyor. Atılacak yeni adımlarla birlikte, marketler kooperatiflerden alışveriş yapacak. Böylece hem vatandaşımız doğal ve temiz ürün tüketecek hem üreticimiz kazanacak" diye konuştu. "Buradayız, yanınızdayız" İzmir Köy-Koop Birlik Başkanı Neptün Soyer, konuşmasında kooperatifçiliğe vurgu yaparak, küçük üreticilerin birleşip daha büyük güç haline gelmesi gerektiğini söyledi. 1800'lerden bugüne kadar bu topraklarda insanların bir araya gelme becerisini gösterdiğini söyleyen Soyer, "Dayanışmanın, imecenin ne olduğunu biliyoruz. Bunu yeniden başaracağız. Bu memleketin aydınlık geleceği için el ele vereceğiz. Burada tüm öneriler not anılıyor ve hepsiyle ilgilenilecek. Buradayız, yanınızdayız" dedi. "Omuz omuza çalışacağız" İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özdemir, çiftçi eğitimi projesinin önemine vurgu yaparak, hayvan sağlığıyla ya da beslenmesiyle ilgili ufak tefek bilgilerin bile hastalıkları önlemede çok önemli bir role sahip olduğunu söyledi.
Gökhan Özdemir 6.2.2020
25 farklı yüz kullanıldı
"Yetmez mi?" isimli eserin video klibi için Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Işıl Yücesoy'un, klibinde 25 farklı insan yüzü kullanıldı.
Gökhan Özdemir 28.1.2020
Engelini buz pistinde dans ederek aştı
Esneklik, aerobik ve denge unsurlarına ihtiyaç duyulan figür pateninde performans sergileyebilecek düzeye gelen Kangal, ilk gösterisini Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir'in daveti üzerine nisan ayında Samsun'da düzenlenecek Senkronize Bahar Kupası'nda sunacak.
Gökhan Özdemir 28.1.2020
Yıllar sonra gelen klip
Projenin video klibi Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde, Autoplato'da çekildi.
Gökhan Özdemir 19.1.2020
Short Track Federasyon Kupası-3 yarışları sona erdi
Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara madalyalarını Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile federasyon Kocaeli İl Temsilcisi Vedat Tortumluoğlu ve Erzurum İl Temsilcisi Vedat Refayeli tarafından takdim edildi.
Gökhan Özdemir 17.1.2020
Arıca'dan John Travolta'ya gönderme
Profesyonel dansçılarla dans etti Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde, 40 kişilik bir ekiple Dolapdere Auto Plato'da çekilen video klibine; Akay Üstünel'den dans dersleri alarak hazırlanan Soner Arıca'ya, klibinde 11 profesyonel dansçı eşlik etti.
Gökhan Özdemir: Buz patenciler Mehmetciğin yanındaGökhan Özdemir 14.10.2019
Gökhan Özdemir 4.10.2019
Beyin damarına "literatürlük" müdahale
Hastanenin Nöroloji Ana Bilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, 56 yaşındaki Hüseyin Özçömlekci'nin felç öyküsüyle hastaneye başvurduğunu belirterek felcin beyni besleyen büyük damarlardaki daralmadan kaynaklandığını ifade etti.
Gökhan Özdemir 1.10.2019
"Eskişehir'in deprem master planına ihtiyacı var"
ESTÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Mekanik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gökhan Özdemir ise üniversitenin Sismik İzolatörü Test Merkezi hakkında bilgi verdi.
Gökhan Özdemir 4.9.2019
Evini taşıyan nakliyecileri, oğlunun kumbarasını çalmakla suçladı
AYDIN'ın İncirliova ilçesinde yaşayan Gökhan Özdemir (29), evini taşıyan nakliye şirketi çalışanlarının, içinde 10 bin lira bulunan 3,5 yaşındaki oğlunun kumbarasını çaldıkları iddiasıyla polise şikayetçi oldu.
Gökhan Özdemir 4.9.2019
Dha yurt bülteni - 2
İçinde 10 bin lira bulunan kumbaranın çalındığını iddia etti Aydın'ın İncirliova ilçesinde, taşınma sırasında evlerindeki 3.5 yaşındaki oğluna ait olan ve içinde 10 bin lira bulunan kumbaranın nakliye şirketinin çalışanları tarafından çalındığını ileri süren 29 yaşındaki Gökhan Özdemir, polise şikayetçi oldu.
Gökhan Özdemir 20.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Görüntü Dökümü -------- Polislerin şüpheli araç içinde inceleme yapması ( Polis Kamerası) Ele geçirilen makaronların kutulardan çıkarılması Diğer görüntüler SÜRE: 1.45  BOYUT: 15 MB KAYSERİ, ================== İzmir'deki orman yangınını söndürme çalışmaları sürüyor (2) VETERİNERLER YARALI HAYVANLARA YARDIMA HAZIR İzmir'in Karabağlar ilçesinde başlayıp, Menderes ve Seferihisar ilçelerine kadar ulaşan ve 500 hektarlık bir alana zarar veren yangını söndürme çalışmaları sürerken, İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Gökhan Özdemir de yazılı bir açıklama yaptı.
Gökhan Özdemir 20.8.2019
Veterinerler yaban hayvanları için harekete geçti
İzmir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Gökhan Özdemir, bölgedeki orman yangınlarında yaralanan yaban hayvanları için yardıma hazır olduklarını bildirdi.
Şu an buradasınız: Gökhan Özdemir Haberleri | Gökhan Özdemir Kimdir - Haberler - Gökhan Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Hüseyin Öner ve eşi Zehra Mine Öner, şehit ailesi ziyaretinde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.7.2020 09:10:49. #1.15#
title