Gökhan Çıra ile boşanma kararı alan Selin Ciğerci, sessizliğini bozdu: Anlaşmalı olarak ayrıldık - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Gökhan Çıra ile boşanma kararı alan Selin Ciğerci, sessizliğini bozdu: Anlaşmalı olarak ayrıldık

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

2019 yılında evlendiği Gökhan Çıra ile boşanacağı ileri sürülen Selin Ciğerci, ayrılık iddiasını doğruladı. Konu hakkında detay vermek istemeyen Ciğerci, "Anlaşmalı şekilde boşanacağız" dedi.

2 yıl önce görkemli bir düğünle evlenen ve yakın zamanda evlat edineceklerini söyleyen fenomen Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra cephesinden kötü haber geldi. Uzun yıllardır birlikte olan çift, boşanmaya karar verdi.

"ANLAŞMALI OLARAK BOŞANIYORUZ"

Dün haklarında boşanma haberler i çıkan çiftten Selin Ciğerci, Posta'ya özel açıklama yaparak iddiayı doğruladı. Cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacakları söylenen Ciğerci, ayrılıkla ilgili kısa bir açıklama yaparak "Gökhan ile yollarımızı ayırıyoruz, anlaşmalı şekilde boşanacağız" dedi.

Gökhan Çıra ile boşanma kararı alan Selin Ciğerci, sessizliğini bozdu: Anlaşmalı olarak ayrıldık

İHANET İDDİASI GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU

Geçtiğimiz aylarda evlat edineceklerini açıklayan ikili hakkında ihanet dedikoduları çıkmıştı. Gökhan Çıra'nın eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hatta ilişkiyi öğrenen Ciğerci'nin Emirbayer'in yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiği ve şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü. Ancak Melisa Emirbayer ile video çeken Selin Ciğerci, tüm iddiaları yalanlamıştı.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (7)
Mustafa Yaşar:Aile, anne baba ve çocuklardan oluşur. Bunların derdi zaten aile olmak değildi. Allah ıslah etsin. Yazık günah. Cevap Yaz 32 127 Yayından Kaldır
Abdullah Atik:GÖKHAN ARTIK BU SATTEN SONRA BÜLENT ERSOYLA EVLENIR .. Cevap Yaz 19 220 Yayından Kaldır
Akarsu Muharrem:Gökhan kurban kes hemen kurtuldun oğlum emin ol ailenin duaları kabul oldu.Yırtınnnnnnnn Cevap Yaz 30 113 Yayından Kaldır
Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title