Göçeri Haberleri

Göçeri haber, Göçeri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Göçeri - 13.03.2021
İDOB'un Çanakkale Deniz Zaferi'ne özel konseri, 18 Mart'ta TRT 2'den canlı yayınlanacak
Konserde, İDOB solistleri Utku Bayburt, Serkan Bodur, Alper Göçeri, Emre Güngör, Ufuk Karakoç, Yoel Keşap, Deniz Likos ve Umut Tingür'e piyanoda Aydın Karlıbel eşlik edecek.
Göçeri - 15.12.2020
Kıbrıs Vakıflar İdaresi, "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa"nın KKTC'deki kabrini yeniledi
EVKAF'tan yapılan yazılı açıklamada, Girne bölgesine bağlı Göçeri köyünde bulunan Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'nın kabrinin temizlenerek yenilendiği ve etrafında düzenlemeler yapıldığı belirtildi.
Göçeri - 09.11.2020
İDOB, Atatürk'ü anma konserinde sahne alacak
Serkan Bodur, Zafer Erdaş, Alper Göçeri, Özge Kalelioğlu ve Özlem Soydan'ın solist olarak sahne alacağı etkinlikte, Defne Arıkan ve Burçak Savaşkurt'un hazırladığı metinler, Ayşe Kıran ve Çağrı Köktekin tarafından sunulacak.
Göçeri - 30.07.2020
Hüyük'te KOSKİ yatırımları yerinde incelendi
Çiğdem, "Genel müdürümüz, Çamlıca'dan başlayıp Selki, İmrenler, Burunsuz, Köşk bölgelerinde arıtma tesisi ve Köşk pınarlarının değerlendirilmesi, Hüyük, Mutlu, Suludere, Görünmez atıklarının Görünmez mahallesinden kapalı sistemle aktarımı, Pınarbaşı,İlmen, Çavuş, Göçeri, Kıreli, Tolca, Başlamış, Budak, Çukurkent arıtma tesisi planlanan alanlarında yerinde incelemeler yaparak sorunların çözümü için ilgili birimlere talimat verdiler.
Göçeri - 11.03.2020
"Carmen" 1 Nisan'da Zorlu PSM'de sahnelenecek
İspanya'nın Sevilla şehrinde 1830'lu yıllarda yaşayan ve bir tütün fabrikasında işçi olarak çalışan çingene kız "Carmen"in hikayesini işleyen eserin konusu kısaca şöyle: "Carmen, asker Don Jose'den çok etkilenir ve onu cezbederek ait olduğu saygın hayattan koparıp kendisiyle beraber dağlarda yaşamaya ikna eder. Ancak bir süre sonra Carmen'in aşkı bitmiştir ve hayatına yeni biri girmiştir. Don Jose'nin ise onun için bunca sıkıntıyı göze aldığı kadını kolayca bırakmaya hiç niyeti yoktur." İtalyan yönetmen Vincenzo Grisostomi Travaglini tarafından sahneye koyulan operada "Carmen"i Nesrin Gönüldağ ile Barbora Hitay, "Don Jose"yi Ali Murat Erengül ve Efe Kışlalı, "Escamillo"yu Caner Akgün ile Alper Göçeri, "Micaela"yı Gülbin Günay ile Ayten Telek, "Zuniga"yı Göktuğ Alpaşar, "Morales"i Utku Bayburt, "Frasquita"yı Anna Sirel Yakupoğlu, "Mercedes"i Elif Tuba Tekışık, "Le Dancarie"yi Alp Köksal, "Le Remendado"yu ise Çağrı Köktekin ile Onur Turan dönüşümlü oynayacak.
Göçeri - 21.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Bekar olan şehidin Samandağ ilçesinde defnedileceği öğrenilirken, cenaze töreninin ne zaman olacağı konusunda henüz bilgi verilmedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Mahalleden görüntü  -Ambulanstan görüntü -Şehidin amcasının evinden görüntü -Ağlayan 112 ekibinden görüntü -Kaymakam ve askeri yetkililerdrn gkörüntü Haber-Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK - Ali ARSLAN / İZMİR - HATAY, =========================================== KAHTA'DA YEMEKTEN ZEHİRLENEN 58 ÖĞRENCİ HASTANEYE KALDIRILDI   ADIYAMAN'ın Kahta ilçesinde, dün okulda öğle yemeği yiyen 58 öğrenci, mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.  İlçeye bağlı Eskitaş köyü İlk ve Ortaokulu'nda eğitim gören 58 öğrenci, dün öğle saatinde yedikleri yemeğin ardından mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle öğretmenlerine bilgi verdi. Öğretmenler durumu okul idaresiyle paylaşarak sağlık görevlilerine haber verdi. Okula gelen sağlık görevlileri zehirlenme belirtisi gösteren öğrencileri Göçeri ve Kahta Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.
Göçeri - 20.02.2020
Kahta'da yemekten zehirlenen 58 öğrenci hastaneye kaldırıldı
  ADIYAMAN'ın Kahta ilçesinde, okulda öğle yemeği yiyen 58 öğrenci, mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.  İlçeye bağlı Eskitaş köyü İlk ve Ortaokulu'nda eğitim gören 58 öğrenci, öğle saatinde yedikleri yemeğin ardından mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle öğretmenlerine bilgi verdi. Öğretmenler durumu okul idaresiyle paylaşarak sağlık görevlilerine haber verdi. Okula gelen sağlık görevlileri zehirlenme belirtisi gösteren öğrencileri Göçeri ve Kahta Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.
Göçeri - 20.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Olay nedeni ve oluş şekli ile ilgili çok yönlü incelemelerin sürdüğü belirtilen açıklamada ise ayrıca şu ifadelere yer verildi: "DSİ  2. Bölge yetkilileri ile yapılan değerlendirmede, yağışın da artması ve yarın da devam edeceği öngörüldüğünden, dere yatağı güzergahında bulunan 584 nüfuslu Bahadır ve 778 nüfuslu Hatipler köylerimizin tedbiren tahliyesine karar verilmiş olup, vatandaşlarımızın Banaz ilçe merkezindeki  otel, pansiyon, yurt ve diğer kamu binalarında barındırılmaları planlanmıştır." Haber: Ramazan ÇETİN - Feyzi DAVULCU / UŞAK, =================================== Kahta'da yemekten zehirlenen 58 öğrenci hastaneye kaldırıldı   ADIYAMAN'ın Kahta ilçesinde, okulda öğle yemeği yiyen 58 öğrenci, mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.  İlçeye bağlı Eskitaş köyü İlk ve Ortaokulu'nda eğitim gören 58 öğrenci, öğle saatinde yedikleri yemeğin ardından mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle öğretmenlerine bilgi verdi. Öğretmenler durumu okul idaresiyle paylaşarak sağlık görevlilerine haber verdi. Okula gelen sağlık görevlileri zehirlenme belirtisi gösteren öğrencileri Göçeri ve Kahta Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.
Göçeri - 20.02.2020
Adıyaman'da gıda zehirlenmesi şüphesiyle 58 öğrenci tedavi altına alındı
İlçeye bağlı Göçeri İlkokulu ve Eskitaş Ortaokulu'nun öğrencilerinden bazıları yedikleri tavuk yemeğinin ardından, rahatsızlandı.
Göçeri - 04.02.2020
"Komik opera "Don Pasquale" Sevgililer Günü'nde sahnelenecek
Librettosunu Michele Accursi'nin kaleme aldığı eserde, "Don Pasquale" rolünü N. Işık Belen, Ali İhsan Onat, "Ernesto"yu Ahmet Baykara, Ufuk Toker, "Norina"yı Özgecan Gençer, Hale Soner, "Dr. Malatesta"yı Hasan Çelik, Alper Göçeri, "Noter"i M.
Göçeri - 21.01.2020
Hüyük'te 57 kişiye tapu müjdesi
Hüyük Belediyesi tarafından ilçeye bağlı bir mahallede her ay düzenlenen halk toplantılarının sonuncusu Göçeri Mahallesi'nde gerçekleştirildi.
Göçeri - 18.01.2020
Adıyaman'da 2 otomobil çarpıştı: 5 yaralı
Edinilen bilgiye göre, Samet Küçükavcı idaresindeki 57 AY 677 plakalı otomobil Kahta-Siverek Karayolu Göçeri yol ayırımı civarında Muhammed Adıgüzel idaresindeki 45 C 8742 plakalı otomobil ile çarpıştı.
Göçeri - 09.01.2020
İDOB, Faust'u sahneleyecek
Eserde, "Faust"u Erdem Erdoğan ve Hüseyin Likos, "Mephistopheles"i Zafer Erdaş ve Gökhan Ürben, "Marguerite"i Ayten Telek ve Gülbin Günay, "Valentin"i Caner Akgün ve Alper Göçeri, "Siebel"i Özge Kalelioğlu ve Deniz Likos, "Wagner"i Göktuğ Alpaşar ve Utku Bayburt, "Marthe" rolünü Neslişah Pekin ve Nursel D.
Göçeri - 29.11.2019
Adıyaman'da otomobil ile kamyon çarpıştı: 7 yaralı
Yusuf K. idaresindeki 27 C 0497 plakalı otomobil, ilçeye bağlı Akıncılar beldesi yolu Göçeri köyü yakınlarında karşı yönden gelen Erhan E.
Göçeri - 12.11.2019
Ağrı Dağı son yaylacıları uğurladı
5 bin 137 metre yükseklikteki Ağrı Dağı, bitki çeşitliği, su kaynakları ve el değmemiş doğasıyla her yıl çok sayıda göçeri yüksek rakımlı yaylalarında ağırlıyor.
Göçeri - 26.10.2019
Dengere Camisi süslemeleriyle hayran bırakıyor
Cami cemaatinden Göçeri Can da köylerinin ve caminin tarihi eser niteliğinde olduğunu, bir an önce restorasyonunun yapılarak eserin yıllarca ayakta kalmasını istediklerini kaydetti.
Göçeri - 16.10.2019
Karayolları Genel Müdürlüğünden acele kamulaştırma
Buna göre, Narince-9'uncu Bölge Hududu Devlet Yolu Ayrımı-Akıncılar İl Yolu Projesi kapsamında, Adıyaman'ın Kahta ilçesi, Erikli, Narince, Gökçe, Tuğlu, Göçeri, Durak, Güdülge ve Akıncılar mahallelerinde bulunan bazı taşınmazların KGM tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Göçeri Haberleri | Göçeri Haber - Haberler - Göçeri haberleri, son dakika göçeri haber ve gelişmeleri burada. Milletvekili Toprak: Adıyaman'a 95 hekim ataması yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 18:41:00. #1.16#

title