Giresun Şehit Uzman Çavuş Doruk, Memleketi Alucra'da
Haberler » Güncel » Giresun Şehit Uzman Çavuş Doruk, Memleketi Alucra'da - Haber

Giresun Şehit Uzman Çavuş Doruk, Memleketi Alucra'da

Şehit Uzman Çavuş Doruk, memleketi Alucra'daFIRAT Kalkanı Harekatı kapsamında El Bab'ın Suflaniyah bölgesinde terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan 28 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Emre Doruk'un cenazesi memleketi Giresun'un Alucra ilçesine getirildi.

Giresun Şehit Uzman Çavuş Doruk, Memleketi Alucra'da

Şehit Uzman Çavuş Doruk, memleketi 'da


FIRAT Kalkanı Harekatı kapsamında El Bab'ın Suflaniyah bölgesinde terör örgütü DEAŞ tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan 28 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Emre Doruk'un cenazesi memleketi 'un Alucra ilçesine getirildi.


Gaziantep'teki törenin ardından askeri uçakla Ordu-Giresun Havalimanı'na getirilen şehit Doruk'un cenazesi, Giresun'un Alucra ilçesine gitmek üzere yola çıktı. Yaklaşık 200 kilometrelik yolu konvoy eşliğinde 4 saatte katederek Alucra İlçesi 'ne ulaşan şehit naaşı Devlet Hastanesi morguna konuldu. 5 kardeşin en küçüğü olan şehit Piyade Uzman Çavuş Emre Doruk'un annesi Havva ve babası 'un çok üzgün oldukları gözlendi. İlçe merkezinde de, binaların, işyerlerinin ve araçların Türk bayrakları ile donatıldığı gözlendi.


Şehit Uzman Çavuş Emre Doruk, Alucra Merkez Büyük Cami'de yarın düzenlenecek törenin ardından Akçiçek Köyü'ndeki aile mezarlığında toprağa verilecek.


Görüntü sıralaması


Şehit naaşının getirilişi


Babanın görüntüsü


Detaylar


KJ: Haber-Kamera: Hakan KABAHASANOĞLU DHA


(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler