Geniş Haber) Ümraniye'de Yapı Marketin Deposu Alev Alev Yandı - Haberler
Haberi Paylaş

Geniş Haber) Ümraniye'de Yapı Marketin Deposu Alev Alev Yandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Geniş Haber) Ümraniye'de Yapı Marketin Deposu Alev Alev Yandı

*Ümraniye Dudullu'da bir yapı marketin deposunda yangın çıktı.

* Ümraniye Dudullu'da bir yapı marketin deposunda yangın çıktı. Alevler yaklaşık 500 metrekare alana kurulu olan deponun yanında bulunan 5 dükkana sıçradı. Dükkanların da çatı kısmı yanerken, itfaiyenin bir saatlik çalışması sonucunda yangın kontrol altına alındı.

Haber -Kamera: Uğur Ayazsın/ İstanbul, DHA

Yangın, Ümraniye Dudullu Mahallesi Kürkçüler Caddesi'nde bir bulunan bir yapı marketin depo kısmında saat 19.00 sıralarında çıktı.

Edinilen bilgilere göre depodaki kömürlerin bulunduğu bölgede henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın rüzgarın etkisiyle kısa sürede yayıldı. Alevler 500 metrekarelik bir alana kurulu deponun bitişiğindeki 5 dükkana sıçradı. Dükkanların da çatı kısmı yanerken vatandaşlar olayı itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine kısa sürede gelen çok sayıda itfaiye ekibi yangına müdahale etti. Ekipler yangına müdahale ederken, polis çevrede güvenlik önlemi aldı.

VATANDAŞLAR İTFAİYEYE YARDIM ETTİ

Vatandaşlar yangının söndürülmesi için itfaiye erlerine yardım etti. Hortumları duvarların üstünden atlatan vatandaşlar itfaiye erlerinin işlerini kolaylaştırdı.Bazı esnaflar yangına aldırış etmeden dükkanlardan mallarını çıkartmaya çalıştı. Yangından çıkan dumanlara aldırış etmeyen vatandaşlar burunlarını kapatarak çalışmaları izlediler. Sağlık ekipleri de olay yerinde hazır bulunurken yangın yaklaşık bir saatlik çalışma sonucunda kontrol altına alındı. Yangında herhangi bir ölü veya yaralanma olmazken depoda ve dükkanlarda maddi hasar meydana geldi.

Görüntü Dökümü:

-----------------

-Yangın

-Alevler

-Gökyüzünü saran kara duman

-İtfaiyenin müdahalesi

-Vatandaşlar

-Görgü tanıkları ile röportajalar

-Polis

-Sağlık ekibi

-Zıhlı araç

-Yanan dükkanlar

-Vatandaşların itfaiyeye yardım etmesi

-Esnafın yanan dükkandan eşyalarını çıkartması

-Genel ve detay

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title