Genel Seçime Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Genel Seçime Doğru

AA - Haberler | Yerel
Genel Seçime Doğru

CHP Mersin Milletvekili adayı Mustafa Baysan, seçim çalışmaları kapsamında Akdeniz ilçesinde muhtarlarla buluştu.

CHP Mersin Milletvekili adayı Mustafa Baysan, seçim çalışmaları kapsamında Akdeniz ilçesinde muhtarlarla buluştu.

Baysan, muhtarlarla gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, siyasette barış dilinden yana olduğunu, bugüne kadar Mersin'e hizmet vermiş tüm siyasetçileri minnetle andığını belirtti.

Farklı bir milletvekili olacağını ifade eden Baysan, şunları kaydetti:

"Seçim kampanyamızın daha ilk gününde ilan ettim. Milletvekili olursam devletin bana vereceği bir tek kuruş maaşı almayacağım. Milletvekili maaşımı eğitim bursu için ve Mersin'de kuracağım irtibat ofisinde Mersinliler'in ihtiyaçları için harcayacağım. Ben atama yaptıran bir milletvekili de olmayacağım. Ben Mersin'in gelişmesi, markalaşması için çalışma yapacağım."

CHP Mersin Milletvekili ve adayı Aytuğ Atıcı da seçim çalışmaları kapsamında Mersin Posta İşleme Merkezini ziyaret etti.

Burada çalışanlardan destek isteyen Atıcı, CHP iktidarında taşeron işçiliğin kalkacağını ve herkesin kadrolu olacağını belirtti.

Daha sonra sanayi bölgesinde bir fabrikayı ziyaret eden Atıcı, işçilerle yemek yedikten sonra seçilmeleri durumunda yapacakları hizmetleri anlattı.

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title