Gençler Güreş Grup Müsabakaları Sona Erdi

Gençler Güreş Grup Müsabakaları Sona Erdi

Gençler Güreş Grup Müsabakaları Sona Erdi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Türkiye Güreş Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Güreş Grup Müsabakaları’nın bir ayağı Malatya’da yapıldı.

Türkiye Güreş Federasyonu'nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Güreş Grup Müsabakaları'nın bir ayağı Malatya'da yapıldı.

Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen grup müsabakaları serbest ve grekoromen stillerinde yapıldı.

Serbest Güreş'te 19 ilden, 49 spor kulübü grup müsabakalarına katıldı. 174 sporcunun katıldığı grup müsabakalarında 205 müsabaka oynandı.

Grekoromen güreşte 21 ilden 50 spor kulübü grup müsabakalarına katıldı. 165 sporcunun katıldığı grup müsabakalarında 190 müsabaka oynandı.

Serbest Güreşte dereceye giren sporcular şöyle:

50 kilogram; Hüseyin Çakıt, Utku Doğan, Adem Bulduk, Yavuz Fatih Şentürk.

55 kilogram; Süleyman Gök, Eyyüp Kurt, Faruk Akyol, Şaban Kızıltaş.

60 kilogram; Mehmet Kaçmaz, Abdülhamit Topal, Murat Köse, Shamil Thair.

66 kilogram; Engin Doğan, Ali Yenigül, Ahmet Yılmaz, Oğuzhan Demir.

74 kilogram; Ökkeş Orçan, Nuri Temur, Ahmet Ertük, Süleyman Delihasan.

84 kilogram; Kadir Yazıcı, Burak Şahin, Yunus Timur, Onur Alkanoğlu.

96 kilogram; Ramazan Üngör, Mert Yiğit, İsmail Susuz, Mehmet Tekin.

120 kilogram; Okan Acar, İldeniz Savran, Taki Taşdemir, Samet Uman.

Grekoromende dereceye giren sporcular şöyle:

50 kilogram; Veysel Sarıkurt, Mehmet Altun, Adem Ateş, Hüseyin Binektaş, Halil Subaşı, Mazlum Dilek, Müslüm Polat, Bilgin Tanrıverdi, Mihraç Taşçı, Atilla Çetintaş.

55 kilogram; Murat Fırat, Şelçuk Yanar, Alparslan Gişi, Sergen Ay, Sami Nacar, Engin Şahin, Recep Çiftçi, Deniz Yalçınkaya, Serkan Elmas, Murat Öztürk.

60 kilogram; Kasım Taşdemir, Kemal Oymak, Cebrail Saraç, Ali Kaya, Mahmut Çakmak, Batuhan Bozkurt, Hasan Akkurt, Mustafa Şahin, Sedat Pişmişoğlu, Erhan Gürler.

66 kilogram; Enes Yayan, Burak Kazan, İbrahim Haktan Kaçmaz, Sefa Kar, Osman Arslan, Ali Nail Tüfenk, Yunus Erdoğan, Ramazan Meriç, Veysel Küçüktağ, Abdullah Özbay.

84 kilogram; Burhan Akbudak, Abdulkadir Çelebi, Cuma Ağca, Erol Öztürk, Cihan Koçlardan, Ergün Işık, Abdullah Ayan, Serkan Canpolat, Önder Akkurt, Emre Canlı.

96 kilogram; İrfan Mete, Cihan Tohumcu, İkram Kaman, Adem Enes, Fatih Güzel, Salih Şentürk, Ramazan Sarı, Ramazan Çetin, Ufuk Aküzüm, Salih Dilbilen.

120 kilogram; Zübeyir Ekinci, Mehmet Harmancı, Ferhat Köse, Selçuk Çelen.

Sıkletlerinde dereceye giren sporcular, 20-23 Şubat tarihlerinde Şanlıurfa'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacak. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Çok Okunan Haberler

title