Haberler

Video oyun geliştiricisi Bungie, Destiny 2 hilecilerine 6.7 milyon dolarlık dava açtı

Güncelleme:

Bungie, Lightfall'ın piyasaya sürülmesinden önce hile distribütörleri ve geliştiricileri daha da kırmak istiyor ve Destiny 2 geliştiricisi 6.7 milyon dolarlık yeni bir hile distribütörüne dava açmak açtı.

Destiny 2'nin 28 Şubat'ta piyasaya sürmeyi planladığı yeni içerik güncellemesi olan Lightfall'da büyük oyun değişikliği yapılıyor. Bu güncellemeler arasında, çeşitli sistemlerde bir sürü yaşam kalitesi değişikliğinin yanı sıra, Lightfall 28 Şubat'ta piyasaya sürüldüğünde daha sonra ortaya çıkacak olan modifikasyon sisteminde bir yeniden çalışma gördük.

BUNGIE, HİLECİLERE DAVA AÇTI

Destiny 2'nin geliştiricisi Bungie, hile satıcısı LaviCheats'i dava edeceğini bildirdi. Hilenin her indirilmesi için en az 2 bin dolar istediğini bildiren geliştirici, hilenin 2.790 kez indirildiğini ve diğer zararlarla birleştirildiğinde ise 6.7 milyon dolarlık dava açtı.

Video oyun geliştiricisi Bungie, Destiny 2 hilecilerine 6.7 milyon dolarlık dava açtı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sony'nin bir yıl önce Bungie'yi 3.6 milyon dolara satın aldığı duyurulmasının ardından Temmuz 2022'de satın alma işlemleri tamamlanmıştı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Destiny 2 Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 24 Şubat Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi İYİ Parti Erzurum adayı kim? 2024 İYİ Parti Erzurum Belediye Başkan adayı Canan Uçar kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Veda Bingö kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Saadet Partisi Çorum belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çorum adayı Faruk Cıdık kimdir? Saadet Partisi Çankırı belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çankırı adayı Mustafa Ünver kimdir? Saadet Partisi Çanakkale belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çanakkale adayı Şaban Sarı kimdir? Saadet Partisi Bursa belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bursa adayı İkram Akkaya kimdir? Saadet Partisi Bolu belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bolu adayı İsa Sayın kimdir? Saadet Partisi Bitlis belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bitlis adayı Emrah Yurci kimdir? 24 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Saadet Partisi Bingöl belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bingöl adayı Mehmet Eser kimdir? Saadet Partisi Bilecik belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bilecik adayı Ethem Ersöz kimdir? Saadet Partisi Aydın belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Aydın adayı Fatih Karahan kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title