Haberler

The Witcher 3'ün 4.01 güncellemesi yayınlandı

Güncelleme:

Polonyalı video oyun geliştiricisi CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt için 4.01 yamasını PC, PlayStation ve Xbox'ta yayınladı. Yeni güncelleme ile oyunun genel kararlılığı ve performansını artıracak düzeyde iyileştirmeler yapıldı.

2015 yılında piyasaya sürülen The Witcher 3: Wild Hunt'ın geçtiğimiz aylarda Next-Gen sürümü yayınlandı ve oyun yeni nesil konsol ve modern PC'lere optimize edildi. Bunun ardından geliştirici ekipten yeni güncellemeler gelmeye devam etti.

PC'YE ÖZEL

 • Ekran Alanı Yansımaları ayarının açık olmasına rağmen PC'de çalışmamasına neden olan bir sorun düzeltildi. Daha önce SSR ayarlarını yüksek olarak ayarlamış olan oyuncular performansta bir etki fark edebilir.
 • Ray Tracing'li küresel aydınlatma için uyumlu donanıma sahip oyuncular tarafından değiştirilebilen yeni bir performans modu eklendi. Performansı menzil ve hassasiyete göre önceliklendirerek kare hızını artırır.

The Witcher 3'ün 4.01 güncellemesi yayınlandı

KONSOLA ÖZEL

 • Konsolların ayarlanan sınırdan daha yüksek miktarda kayıt oluşturmasına neden olan ve oyunun kaydedilmesiyle veya kullanıcı ayarlarının sıfırlanmasıyla ilgili çeşitli sorunlara neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Yeni nesil konsollarda geliştirilmiş Ekran Alanı Yansımaları kalitesi.
 • Işın İzleme Modu'nun performansını artırmak için yeni nesil konsollarda optimize edilmiş Ray Tracing'li küresel aydınlatma.
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

GÖREVLER VE OYNANIŞ

 • Savaş Hazırlıkları - "Avallac'h'a her şeyin hazır olduğunu bildirin" hedefi sırasında Avallac'h ile etkileşime girmenin imkansız olabileceği bir sorun düzeltildi.
 • Family Matters - Kanlı Baron'la konuşurken Ciri's Story: Out of the Shadows'a geçiş sırasında oyunun çökmesine neden olabilecek bir sorun düzeltildi.
 • King's Gambit - Görünmez bir engel nedeniyle ikinci Vildkaarl ile yumruk yumruğa dövüşe katılmanın imkansız olabileceği bir sorun düzeltildi.
 • Wine Wars: Belgaard - 4.00'te düzelttiğimiz ve oyuncu keşif sırasında gerekli canavar yuvalarından birini yok ederse görevin tamamlanamayacağı sorun için bir düzeltme eklendi.
 • Tehlikeli Bir Oyun - Sezar'ın odasındaki zırh, Alternatif Nilfgaardian Zırhı açıldığında görünümünü değiştirmelidir.
 • Axii Kukla - Kuklanın sağlık durumu ve verdiği hasar artırıldı.
 • Adrenalin Rush mutasyonu şimdi tanımına göre çalışmalıdır.
 • Görevlere ve ara sahnelere çeşitli küçük düzeltmeler.

YERLEŞTİRME

 • Arapça yerelleştirme ile ilgili çeşitli sorunlar düzeltildi.
 • Orianna'nın "Luninby of Woe" şarkısının Korece ve Basitleştirilmiş Çince yerelleştirilmiş versiyonları eklendi.
 • Priscilla'nın dudak senkronizasyonu animasyonu, "The Wolven Storm" şarkısı sırasında Basitleştirilmiş Çince seslendirmesiyle eşleşecek şekilde ayarlandı.
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

The Witcher Witcher 3 Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 24 Şubat dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 24 Şubat Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi İYİ Parti Erzurum adayı kim? 2024 İYİ Parti Erzurum Belediye Başkan adayı Canan Uçar kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Veda Bingö kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Saadet Partisi Çorum belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çorum adayı Faruk Cıdık kimdir? Saadet Partisi Çankırı belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çankırı adayı Mustafa Ünver kimdir? Saadet Partisi Çanakkale belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çanakkale adayı Şaban Sarı kimdir? Saadet Partisi Bursa belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bursa adayı İkram Akkaya kimdir? Saadet Partisi Bolu belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bolu adayı İsa Sayın kimdir? Saadet Partisi Bitlis belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bitlis adayı Emrah Yurci kimdir? 24 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Saadet Partisi Bingöl belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bingöl adayı Mehmet Eser kimdir? Saadet Partisi Bilecik belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bilecik adayı Ethem Ersöz kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title