Haberler

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 6 – 12 Şubat 2023

Güncelleme:

Steam'in 6 – 12 Şubat 2023 tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 12 ŞUBAT 2023

  1. Hogwarts Legacy: Digital Deluxe Edition
  2. Hogwarts Legacy
  3. Hogwarts Legacy
  4. Hogwarts Legacy: Digital Deluxe Edition
  5. Steam Deck
  6. Project Zomboid
  7. Dead Space
  8. Destiny 2: Lightfall + Annual Pass
  9. Dying Light 2 Stay Human
  10. CS: GO Prime Status Upgrade

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 6 – 12 Şubat 2023

Steam'de geçtiğimiz hafta Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy rüzgarı esti. Listenin ilk dört sırasını farklı sürümleri ile ele geçiren Hogwarts Legacy, Steam'de en çok satan oyunlarda başı çekti.

Listenin devamında ise Steam'in taşınabilir oyun konsolu Steam Deck yer alırken geçtiğimiz hafta yedinci sırada yer alan Project Zomboid, altıncı sıraya yükseldi. Bir önceki hafta listenin üçüncü sırasında yer alan Dead Space ise bu hafta yedinci sıraya kadar geriledi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Destiny 2'nin önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek yeni DLC'si Lightfall + Annual Pass paketi sekizinci sırada yer alırken lansmanından bir yıl geçen Dying Light 2 ise tekrardan listede dokuzuncu sırada yer aldı.

Listenin son sırasında ise CS:GO Prime Status Upgrade yer aldı. CS:GO, geçtiğimiz günlerde 3 yılın ardından eş zamanlı oyuncu rekorunu kırmayı başardı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title