Haberi Paylaş
Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 26 Eylül – 2 Ekim 2022

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 26 Eylül – 2 Ekim 2022

Gamegar Haberleri

Steam'in 26 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 2 EKİM

  1. Steam Deck
  2. EA Sports FIFA 23 Ultimate Edition
  3. Need for Speed Heat
  4. EA Sports FIFA 23
  5. Cyberpunk 2077
  6. BONELAB
  7. Slime Rancher 2
  8. EA Sports FIFA 23 Ön Sipariş
  9. Call of Duty Modern Warfare 2
  10. Call of Duty Modern Warfare 2

Geçtiğimiz hafta Steam'de en çok satanların ilk sırasında yine Steam Deck yer alırken listenin geri kalanı da pek şaşırtmadı. FIFA 23'ün global lansmanıyla beraber oyunun Ultimate Edition'ı ikinci sırada, Standard Edition'ı dördüncü sırada ve ön siparişi ise sekizinci sıraya yerleşti. Call of Duty'nin yeni çıkış yapacak oyunu Modern Warfare 2 ise dokuz ve onuncu sıraya yerleşmeyi başardı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Need for Speed Heat'in Steam'deki büyük indirimi ile üçüncü sıraya yükselirken, Cyberpunk 2077, geçen haftaya göre düşüş yaşadı ve beşinci sıraya geriledi. Eylül ayının sonunda çıkış yapayan BONELAB, altıncı sıraya yerleşirken Slime Rancher 2 ise yedinci sıraya geriledi.

Call of Duty Modern Warfare 2 Need For Speed Steam Deck FIFA 23 Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title