Haberler

Steam'de en çok satan oyunlar açıklandı! 7 – 14 Mart 2023

Güncelleme:

Steam'in 7 – 14 Mart 2023 tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE EN ÇOK SATAN OYUNLAR – 14 MART 2023

  1. Counter-Strike: Global Offensive
  2. Apex Legends
  3. Steam Deck
  4. Sons of the Forest
  5. Destiny 2
  6. Hogwarts Legacy
  7. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
  8. Call of Duty Modern Warfare 2
  9. Resident Evil 4
  10. Red Dead Redemption 2

Steam'de en çok satan oyunlar açıklandı! 7 – 14 Mart 2023

Counter-Strike: Global Offensive, geçen haftadaki sırasını koruyarak listede ilk sırada yer alırken hemen arkasında Respwan'ın oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends yer aldı. Listenin üçüncü sırasında ise Steam Deck yer aldı ve Şubat ayında piyasaya sürülmesi en çok beklenen oyunlar arasında yer alan Sons of the Forest, ikinci sıradan dördüncü sıraya kadar geriledi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Yeni DLC'si yayınlanmasıyla beraber oynaması ücretsiz Destiny 2, listede beşinci sırada konumunu korumaya devam ediyor. Aynı şekilde Hogwarts Legacy de geçen haftaya oranla listede sırasını korurken geçtiğimiz hafta 18. sırada yer alan Tom Clancy's Rainbow Six Siege, bu hafta müthiş bir ivme yakalayarak yedinci sıraya kadar yükseldi.

Call of Duty Modern Warfare 2, listede hala kalmaya devam ederken bu ay piyasaya sürülecek Resident Evil 4 Remake ise dokuzuncu sırada yer aldı.

Listede ilk 10'a girebilmek için bir haftada 9 sıra yükselen Red Dead Redemption, haftayı onuncu olarak kapattı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

14 Mart Steam Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title