Haberi Paylaş
Rockstar, Twitch'te GTA 6'dan bahsedilmesini yasakladı

Rockstar, Twitch'te GTA 6'dan bahsedilmesini yasakladı

Gamegar Haberleri

Rockstar Games'in Twitch hesabının sohbetinde GTA 6'dan herhangi bir şekilde bahsedilmesi yasaklandı. GTA 5'in bir sonraki oyunundan bahseden kullanıcılar, Rockstar Games'in Twitch sohbetinden teker teker yasaklanıyor.

GTA 6'nın Reddit kanalında paylaşılan bir gönderide Rockstar'ın Twitch sohbetinde GTA 6'dan bahsedilmediğini, GTA 6'nın filtrelenmiş kelimeler arasında yer aldığı bildirildi.

ROCKSTAR, GTA 6'DAN BAHSEDİLMESİNİ YASAKLADI

Rockstar Games'in YouTube hesabında olduğu gibi Twitch sohbetinde de GTA 6'dan bahsetmek yasaklandı. Rockstar, oyuncuların GTA 6'nın ne zaman çıkacağı sorusundan sıkılmış olsa ki, Twitch sohbetinde "GTA 6, GTA VI" kelimeleri yasaklandı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Yakın tarihli bir Reddit gönderisi de bunu ortaya çıkardı. Paylaşılan Twitch sohbetinin ekran görüntüsü, bir kullanıcının "GTA 6'yı şimdi duyur" yazdı ve yazısı gönderilmedi bunun yerine "iletinin kanalın moderasyon ayarıyla çakışmalar nedeniyle yayınlanmadığını" belirten otomatik bir mesajla karşılaştı.

Rockstar, Twitch'te GTA 6'dan bahsedilmesini yasakladı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Rockstar, kararları hakkında henüz yorum yapmadı veya Twitch ve YouTube'daki bu GTA bahsetmelerinin ne kadar süreceğine dair bir güncelleme yapmadı. Twitch'te GTA 6'nın her türlü varyantının filtrelenmiş kelimeler arasına girdiği de bildirildi.

Ayrıca bu durum Rockstar'ın YouTube hesabında da geçerlidir. Rockstar Games'in YouTube hesabı, "GTA 6" kelimesini filtreleyerek sessize aldı.

Rockstar Games Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title