Haberler

Rockstar Games oyunları Epic Games'te indirime girdi! Red Dead Redemption 2, 98 TL oldu

Güncelleme:

Popüler video oyun geliştiricisi Rockstar Games, geçtiğimiz haftalarda Steam'deki oyun fiyatlarına yüzde 300'e varan zam yapmasının ardından oyun fiyatları bin TL'yi aşmıştı. Kullanıcı dostu Epic Games ise Rockstar Games oyunlarına yüzde 70'e varan indirim yaptı.

Red Dead Redemption 2, GTA 5 ve GTA The Trilogy – The Definitive Edition, Epic Games'te indirime girdi. Steam'de 1,150 TL'ye satılan Red Dead Redemption 2, Epic Games'te 98 TL oldu.

ROCKSTAR GAMES OYUNLARI EPIC GAMES'TE İNDİRİME GİRDİ

Epic Games'te bu hafta yayıncı indirimlerinde Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption serilerinin geliştiricisi Rockstar Games yer aldı. Rockstar Games oyunları Epic Games'te yüzde 70'e varan indirime girdi. İndirim sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

  • Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition – 575,00 TL (-50%)
  • Red Dead Online –79,50 TL (-50%)
  • Grand Theft Auto V: Premium Edition – 84,50 TL (-50%)
  • Red Dead Redemption 2 – 98,67 TL (-67%)
  • Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition – 134,70 TL (-70%)
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Rockstar Games oyunları Epic Games'te indirime girdi! Red Dead Redemption 2, 98 TL oldu

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Rockstar Games Epic Games Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title