PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı - Haberler
Haberi Paylaş

PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı

PlayStation'ın PS Now aboneliği kullanıcılarına her ay yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Nisan ayı için PlayStation Now'a gelecek yeni oyunlar 4 Nisan Pazartesi itibariyle duyuruldu.

PlayStation sahiplerinin ücretli aboneliğe sahip olduğu PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı. PlayStation Now'da bu ay WRC 10 FIA World Rally Champions ve daha fazlası yer alıyor. PS Now kullanıcıları Nisan ayında 4 adet ücretsiz oyun elde edecekler.

  • Outer Wilds
  • WRC 10
  • Journey To The Savage Planet
  • Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Nisan 2022'de PS Now'a gelen ve ayrılan tüm oyunlar hakkında bildiğimiz her şey bu. Oynayacak bir şey arıyorsanız, şu anda hizmette bulunan her oyunun tam listesine her zaman bakabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı

Ayrıca PlayStation Now ve PlayStation Plus abonelik sisteminin birleştiği de duyuruldu. PlayStation sitesinde yer alan dipnotta şu sözlere yer verildi:

"PlayStation Now yakında değişiyor ve PlayStation Plus ile birleşiyor. PlayStation Now satın alırsanız ve hizmet değiştiğinde abone olursanız, yeni bir PlayStation Plus üyelik planına taşınırsınız ve PlayStation Now'ın aynı avantajlarına erişmeye devam edersiniz."

PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı

Outer Wilds, sonsuz bir zaman döngüsüne hapsolmuş bir güneş sistemi hakkında açık bir dünya gizemidir. Bu garip, sürekli gelişen güneş sisteminde cevap arayan yeni bir uzay programı olan Outer Wilds Ventures'ın en yeni üyesi olarak oynayın. Outer Wilds gezegenleri, zamanın geçmesiyle değişen gizli konumlarla doludur. Kum tarafından yutulmadan önce bir yeraltı şehrini ziyaret edin veya ayaklarınızın altında parçalanan bir gezegenin yüzeyini keşfedin. Her sır tehlikeli ortamlar ve doğal felaketler tarafından korunur. Sonsuz zaman döngüsü durdurulabilir mi? Cevapları uzayın en tehlikeli erişimlerinde sizi bekliyor.

PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı

2021 sezonu podyumuna ulaşın ve yarışmanın 50. yıldönümünü kutlamak için, Şampiyona tarihini şekillendiren 19 etkinliği geriye dönük modda yeniden yaşayın ve bazılarında Acropolis ve Rallye Sanremo gibi altı tarihi ralliyi yönetme şansı yakalayın.


Bu bilim kurgu macerasında büyüleyici ve komik derecede kaotik bir uzaylı dünyasını tek başına veya çevrimiçi bir arkadaşınızla keşfedin (ve hayatta kalmaya çalışın). Kindred Aerospace'in en yeni üyesi olarak - 4. Ekipman ve deneyim sıkıntısı çekebilirsiniz, ancak iyi şanslar!

PlayStation Now Nisan 2022 oyunları açıklandı

Aynı adlı masa üstü rol yapma oyununa dayanan bu aksiyon RPG'sinde insan, kurt veyabeast olarak Pasifik Kuzeybatı'yı geçin. Her formun avantajları vardır: kurt fark edilmeden etrafta dolanabilir, çünkü bir insan Cahal diğer insanlarla etkileşime girebilir ve kurt adam düşmanları parçalamak için öfkesini serbest bırakabilir. Topraklarınızı korumak için bir eko-savaşçı olarak görevinizde başarılı olmak için hepsini kullanın.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

PlayStation Plus PlayStation 5 PlayStation 4 Playstation Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title