Haberler

Pirates Journey'in Demo'su Steam üzerinde ücretsiz olarak yayınlandı

Güncelleme:

Oyun severler Pirates Journey Demo'sunu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirler. İstanbul merkezli 2Medya Oyun Stüdyosu ekibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı, Pirates Journey oyununun demo'su Steam kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bu demo versiyonunda oyuncular, en az 2 saatlik bir oyun süresi boyunca Pirates Journey oyununu keşfedip test edebilecekler.

PIRATES JOURNEY DEMO VERSİYONUNA OYUNCULARDAN BÜYÜK İLGİ

Ücretsiz olarak indirilebilen Pirates Journey Demo versiyonu yayınlandığından bu yana kısa süre içerisinde 40.000'den fazla indirildi.

STEAM SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

İndirilme sayısı günde 500'den fazla olup, günden günde artan oyunun demo versiyonu, Steam kullanıcıları tarafından ortalama 57 dakika oynanmış gözüyor.

Bu ortalama oynayış içerisinde, 3 saat ve hatta 10 saat ve üzerinde oynayanlar da mevcut.

Pirates Journey'e Youtuber'lar da ilgi gösterdi, 200'den fazla video çektiler:

Tüm dünyadan oyun video'su çeken yayıncılar bu güne kadar 200'den fazla Pirates Journey oynanış video'su çektiler. Oyunu oynayarak, takipçilerine tanıtmak isteyen yayıncılar her gün yeni Pirates Journey video'ları çekmeye devam ediyorlar.

Aşağıdan bu güne kadar çekilmiş olan bazı Pirates Journey oyun video' larına ulaşabilirsiniz;

Pirates Journey oyununa en çok ilgi gösteren ülkeler:

İlk olarak %20 ile Amerika'lı oyuncular geliyor. Steam istatistiklerinde en kalabalık oyuncu kitlesi olan Çin'li oyuncular Pirates Journey oyununa da en çok ilgi gösterenler arasında %18 ile ikinci sırada. Hemen ardından %15 ile Türkiye'den oyuncular üçüncü sırada. Daha sonra sırasıyla;

  • %15 Alman
  • % 7 Japon
  • % 5 Rus
  • % 5 Fransız
  • % 5 İspanyol
  • % 5 Güney Kore, Polonya, Kuveyt, Çekya şeklinde devam ediyor.

DEMO OYUN NE DEMEK

Demo Oyun, bir oyun çıkmadan önce (genelde PC oyunlarında) oyunun görüp, test edilebileceği kısa bir versiyonudur. Genelde Demo oyunlar ücretsiz olup, çok uzun oyun zamanı sunmazlar.

PIRATES JOURNEY OYUNU HAKKINDA

Pirates Journey oyununda 1600'lü yılların sonunda bir gemi kazası sonucu tropik bir adaya çıkan korsan gemi kaptanı olarak tayfamızla birlikte hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Pirates Journey çok sevilen hayatta kalma mekanikleriyle kaynak yönetimi-şehir kurma oyun türünü FPS olarak birleştiriyor.

Birinci tekil şahıs görünümünden, zorlu ada şartlarında hayatta kalmaya çalışırken kazadan kurtulan tayfamıza görevler vererek köyümüzü kuruyoruz. Vahşi hayvanlardan korunup ya da avcılık yapıp adada bulunan gizemleri de çözmeye çalışıyoruz.

Pirates Journey şu an Steam platformunda Erken Erişim olarak yayınlanacak olup tam sürümünün 2024 yılının ilk aylarında 12 farklı dil desteği ile oyun severlerle buluşması hedefleniyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title