Haberi Paylaş

Minecraft Legends'ın çıkış tarihi açıklandı! Minecraft Legends ne zaman çıkacak?

Gamegar Haberleri

Minecraft Legends'ın çıkış tarihi açıklandı! Minecraft Legends ne zaman çıkacak?

Mojang Studios'un geliştirip Xbox'ın yayıncılığını yaptığı aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends'ın çıkış tarihi Xbox Developer Direct etkinliği sırasında netleşti. Peki, Minecraft Legends ne zaman çıkacak? Detayları haberimizde…

Xbox'ın Developer Direct etkinliği sırasında, Mojang Studios ve Blackbird Interactive'de oyun üzerine çalışan ekip, oyunun çıkış tarihini netleştirdi. Ayrıca Minecraft Legends'tan yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

MINCRAFT LEGENDS NE ZAMAN ÇIKACAK?

Mojang Studios'ın geliştirdiği Minecraft Legends, 18 Nisan 2023 tarihinde Xbox Game Pass, Xbox, Windows, Nintendo Switch, PlayStation ve Steam platformlarına çıkış yapacağı Xbox Developer Direct etkinliğinde duyuruldu.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

MINECRAFT LEGENDS KONUSU NE?

Minecraft Legends, Overworld'ün açgözlü domuz yavrularının istilasına karşı birleşme hikâyesini anlatan yepyeni bir oyundur. Efsaneye göre, sadece siz Overworld'ün çetelerini bir araya getirebilir ve evlerini savunmalarına yardımcı olabilirsiniz. Katılacağınız olaylar ne gerçek ne de kurgudur; bunlar sadece köylüden köylüye aktarılan bir masalın parçasıdır. Overworld'ü kurtarmak için bayrağını kaldıran büyük kahramanın hiçbir kaydı veya kanıtı yoktur - geriye kalan tek şey güçlü bir efsanedir.

Minecraft Legends xbox Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title