League of Legends 2022 dereceli 2. mevsim ödülü belli oldu! - Haberler
Haberi Paylaş

  League of Legends 2022 dereceli 2. mevsim ödülü belli oldu!

  EsporGazetesi.com - Gamegar
   - Güncelleme:
  League of Legends 2022 dereceli 2. mevsim ödülü belli oldu!

  Dereceli sıraların yeni ödülü: Renata Glasc ifadesi!

  2022 Dereceli sıralarında oynayan oyuncular, 2. mevsimde topladıkları puanlar ile yeni Renata Glasc dereceli ifadesini kazanacak.

  Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  22 Nisan'dan itibaren oyuncular, dereceli sıradaki oyunları kazanarak bölünmüş puanları kazanmaya başlama şansına sahip olacaklar. Bu sefer ödüller, Şubat ayında eklenen League of Legends kadrosundaki en yeni şampiyon Renata Glasc'i içerecek. Ödüller arasında bir Renata sihirdar simgesi, Renata ifadeleri, kalıcı bir Renata şampiyonu ve bir Seri 1 Ebedi kapsülü bulunacak.

  Oyuncular, seçtikleri pozisyona bağlı olarak değişen miktarda bölünmüş puan kazanacaklar. Tercih ettiğiniz veya ikincil pozisyonda oynamak size 20 puan, otomatik doldurma ise size 30 puan kazandıracak. Unutmayın: sadece takımınız zafere ulaşırsa puan kazanacaksınız!

  2022 dereceli sıralarında 150 puana ulaşan oyuncular Renata Glasc sihirdar simgesini alacaklar. 250 puana ulaşan oyuncular Renata Glasc ifadesini alacaklar ve bu ifade oyuncunun mevcut sıralamasına göre değişecek. 500 puana ulaşan oyuncular kalıcı bir Renata Glasc alacak. 750 puana ulaşan oyuncular, iki rastgele şampiyon için sonsuz parçalar içeren bir Seri 1 Ebedi kapsülü olan son ödülü alacaklar.

  EsporGazetesi.com / Gamegar

  Amazon Prime Gaming, League Of Legends, Şampiyon, Nisan, Gamegar,, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title