Haberler

Hogwarts Legacy'ye bir süre DLC gelmeyecek

Güncelleme:

Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin geliştiriciliğini yapan Avalanche Software, "Hogwarts Legacy'yi hayata geçirmek için gerçekten kafa yorduk… Bu yüzden şu anda DLC için mevcut plan yok" dedi.

Başarılı lansman sonrası Red Dead Redemption 2'den bu yana Call of Duty veya FIFA lansmanı olmayan en büyük oyun olan Hogwarts Legacy'nin geliştiricisi Avalanche, DLC için mevcut bir planı olmadığını söyledi.

HOGWARTS LEGACY'YE DLC GELMEYECEK

Yabancı basın ile röportaj yapan Hogwarts Legacy'nin oyun yönetmeni Alan Tew, başarılı bir lansman sağlamanın geliştiricilerin DLC hakkında düşünmek için zamanları olmadığını söyledi. Tew, "Hogwarts Legacy'yi hayata geçirmek için gerçekten kafa yorduk… Bu yüzden şu anda DLC için mevcut bir plan yok." sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Tew'in açıklamalarının ardından Hogwarts Legacy'ye DLC gelme olasılığını açık bırakıyor, ancak bu aşamada hiçbir şeyi doğrulayamaması, herhangi bir potansiyel DLC'nin ortaya çıkması durumunda uzun bir yol kat edecektir.

Hogwarts Legacy'ye bir süre DLC gelmeyecek

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Dünya Gamegar Güncel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Bakmadan Geçme

Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 7 üniversiteye rektör atandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 7 üniversiteye rektör atandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title