Haberler

Hogwarts Legacy, iki haftada 12 milyon adet sattı

Güncelleme:

Avalanche Software'in Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon macera oyunu Hogwarts Legacy, lansmanından iki hafta sonra 12 milyon adet satış yaptığı ve Warner Bros. Games için şimdiye kadarki en büyük oyun lansmanı olduğu bildirildi.

Hogwarts Legacy'nin satış rakamları, Warner Bros. Discovery şirketinin yaklaşık 2,1 milyar dolar kaybettiğini açıkladığı finansal raporlarla birlikte açıklandı. Şirketin bu denli zarar etmesinin ardından yolunda giden tek şey ise Hogwarts Legacy'nin lansmanı oldu.

HOGWARTS LEGACY, İKİ HAFTADA 12 MİLYON ADET SATIŞ YAPTI

Hogwarts Legacy'nin lansmanıyla beraber oyuna ilgi oldukça arttı. PC ve konsollarda oyuncuların başından kalkmak bilmediği büyücülük oyunu Hogwarts Legacy, dünya genelinde iki haftada 12 milyon adet satış yaparak 850 milyon dolar gelir elde etti.

Hogwarts Legacy, iki haftada 12 milyon adet sattı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geliştirici ekibin geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajda Hogwarts Legacy'nin DLC planları hakkında konuşuldu ve Steam lansmanında yaklaşık 1 milyon anlık oyuncuya ulaştı. Ayrıca Twitch'te 1.28 milyon eş zamanlı izleyici ile tek oyunculu oyunlar kategorisinde rekor kırdı.

Hogwarts Legacy, iki haftada 12 milyon adet sattı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Warner Bros Dünya Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title