Haberler

  Hayranlar Steam Üzerinde GTA Trilogy Karşıtı Eylem Başlattı

  Güncelleme:

  GTA hayranları GTA Trilogy çıkış yapmadan önce Steam incelemelerini kullanarak eylem başlattı.

  GTA hayranları GTA Trilogy çıkış yapmadan önce Steam incelemelerini kullanarak eylem başlattı. Detaylar haberimizde.

  Rockstar Games geçtiğimiz hafta duyurulan GTA Trilogy ile beraber GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas gibi efsanevi yapımları Definitive Edition adı altında tekrar piyasaya sürecek. Üçlemenin tekrar çıkış yapması dolayısıyla orijinal oyunlar da Steam'deki satış listelerinden kaldırılacak.

  Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition Duyuruldu

  Eski GTA oyunları Definitive Edition'un daha fazla satış yapması için bundan sonra Steam'de satışa sunulmayacak. Serinin hayranları ise oyunların inceleme kısımlarında adeta bir eylem başlattı. Oyuncular eski yapımlar satıştan kaldırılmadan önce diğer oyunculara satın alım yapmalarını teşvik ediyor. Bu konuda binlerce oyuncu oyun için yeni incelemeler yayımladı.

  GTA Oyunlarını Steam'de Satın Almak İçin Son Günler

  Steam'de yer alan GTA oyunları mod desteğine açık olduğu için oyundan alınan deneyim büyük oranda değiştirilebiliyor. Fakat GTA Trilogy çıkış yaptığında yeni oyunlar sıfırdan mod desteği sunmayacak. Böylece 2005 yılında bu yana durmadan modlanan ve büyük oranda değiştirilebilen GTA: San Andreas bu desteğini kaybetmiş olacak.

  Diğer taraftan yeni üçlemenin PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve Rockstar Games Launcher üzerinde satışa sunulacağı belirtildi. Steam ibaresinin yer almadığı duyuru GTA oyunlarını Steam'de satın almak için son günlerde olduğumuzu da hissettiriyor.

  Benzer bir durum The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition çıkış yaptığında da yaşanmıştı. Oyun dünyasının en çok modlanan oyunu olarak öne çıkan TES: V Skyrim, Special Edition çıktıktan sonra Steam'den kaldırılmıştı. Firmalar remastered adı altında sundukları oyunlardan daha fazla para kazanmak için orijinal yapımları satıştan kaldırıyor.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Münir Karaloğlu Steam Haberler

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

  10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title