Haberler

Call of Duty Vanguard'ın yükleme boyutunda önemli ölçüde düşüş yaşanacak

Güncelleme:

Call of Duty Vanguard'ın geliştiricisi Sledgehammer Games, kısa bir süre önce oyunun lansmandaki yükleme boyutunun daha öncekilere göre önemli ölçüde küçüleceğini açıkladı

Lansmandaki kurulum boyutu öncekilerden önemli ölçüde daha da küçük olacak. Uzun süredir devam eden birinci şahıs nişancı serisinin son oyunu 5 Kasım tarihinde çıkması planlanırken geliştirici Sledgehammer Games, lansmanı yaklaştıkça daha fazla bilgi yayınlıyor. Dün paylaşılan bilgilerde Vanguard'ın dört yeni operatörü hakkında bilgi yayınlandı.

Discord sunucumuza katılmak için tıklayınız

Call of Duty'nin son oyunlarının yükleme boyutları, son birkaç yılda çok fazla yükseldiği nedeniyle göze çarpar hale gelmişti. Geçen yılki Call of Duty: Black Ops Cold War, lansmanda mevcut nesil konsollarda 136 GB'a kadar çıkarak büyük kurulum boyutlarına sahipti ve bu, Call of Duty: Warzone'un kapsayabileceği alan miktarıyla karşılaştırıldığında nispeten paha biçilemezdir.

Call of Duty'nin Twitter hesabı, piyasaya sürüldükten sonra Vanguard'ın yükleme boyutunun serideki önceki oyunlardan önemli ölçüde daha küçük olacağını duyurdu. Daha hafif yüklemenin, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC'de %30-50'ye kadar azalacağını belirtti. Doku akışı teknolojisi sayesinde önemli ölçüde yükleme boyutunda düşüş yaşanacağı söylendi. Call of Duty Vanguard'ın 95 GB civarında veya daha da düşük olması bekleniyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call Of Duty Haberler

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Bakmadan Geçme

Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var?
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title