Haberi Paylaş
GTA Online: The Contract güncellemsinde Micheal ortaya çıktı

GTA Online: The Contract güncellemsinde Micheal ortaya çıktı

Gamegar Haberleri

GTA Online'a gelen The Contract güncellemesinde Franklin geldi ve karakterimiz Franklin'in şirketinde Dr. Dre ile onun görevlerine yardım etmektedir. Bir görev esnasında Franklin, GTA 5 finalinden sonra Micheal'a ne olduğunu açıkladı.

Grand Theft Auto Online'a gelen güncelleme ile beraber Dr. Dre ve Franklin'in oynadığı en son güncellemede, Micheal'ın 2021 itibariyle Gta Online'da hala hayatta olduğunu doğrulayan bir diyalog paylaşıldı.

GTA ONLINE GÜNCELLEMESİNDE MICHEAL ORTAYA ÇIKTI

Tüm platformlar için yayınlanan Gta Online The Contract, Franklin osnrası etrafında dönen bir dizi görev eklenen en yeni Gta Online güncellemesidir. Güncelleme ile beraber gelen yeni görevlerde bir film setinde ilerlerken, Dr. Dre'yi kızdıran bir golf arabasındaki adamı kovalamaya başlarsınız. Kovalamaca sırasında Franklin, "Adamın kahretsin, buradaki yapımcılardan birini tanıyorum. Umarım bugün iş yerinde değildir." Sözlerine yer verdi.

GTA Online: The Contract güncellemsinde Micheal ortaya çıktı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Gta V'in sonlarına doğru aynı film stüdyosunda yapımcı olan ve filmler üzerinde çalışma hayallerini gerçekleştirmesine izin veren Micheal De Santa'ya bir göndermedir. Micheal'ın hayatta olması ve 2021'de hala orada çalışması, görünüşe göre GTA evreninde sadece bir sonun muhtemel gerçek son olduğunu doğruluyor.

gta 5 mods GTA Online GTA 5 GTA Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title