Haberler

Football Manager 2023 bu hafta PlayStation 5'e geliyor

Güncelleme:

Sports Interactive'in futbol simülasyon oyunu Football Manger 2023, Kasım 2022'deki lansmanından iki ay sonra PlayStation 5 konsolu için çıkış yapacak. Football Manager 2023, bu hafta PS5'te lansman yapacak.

Futbol takımı yönetim simülasyonu Football Manager 2023, Kasım ayında mobil, PC, Switch ve Xbox'ta piyasaya sürüldü, ancak Sony'nin PS5 konsoluna geleceği bildirilmesine rağmen "ön görülmeyen koşullar" nedeniyle ertelendi.

FOOTBALL MANAGER 2023, PLAYSTATION 5'E ÇIKACAK

SEGA'nın yayıncılığını yapan Football Simulator 2023, 1 Şubat 2023'te PlayStation 5 konsollarına çıkış yapacağı bildirildi. Ayrıca, Sony oyuncuları için "ön sipariş teşvikini" etkileyen gecikme nedeniyle, PlayStation Plus aboneleri 14 Şubat 2023'ten önce satın almaları durumunda tam satış fiyatı üzerinden yüzde 20 indirimli alabilecekler.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Sports Interactive'in stüdyo direktörü Miles Jacobson, "FM23 Konsolu'nu nihayet PS5 oyuncularının eline geçirebileceğimiz bugünkü güncellemeden çok memnunuz" dedi. "İlk gecikmeden bu yana, Sports Interactive'deki ekip ve SEGA'daki meslektaşlarımız, sorunların üstesinden gelmek için Sony ile yorulmadan çalıştı ve önümüzdeki hafta piyasaya sürülmeye hazır bir sürüm adayına sahip olduğumuz için mutluyuz."

"Büyük bir futbol transfer penceresinde bir oyunu yayınlamamız alışılmadık bir durum olsa da, ilk lansmanımız ertelendiği andan itibaren önceliğimiz, oyunu mümkün olan en kısa sürede PS5 oyuncularının eline geçirmekti. Tüm küresel aktarım pencereleri kapatıldıktan sonra, diğer tüm platformlarımızın güncellemelerine paralel olarak PS5 sürümü için bir veri güncellemesi sağlayacağız."

Sega, "FM23, taraftarları tribünleri dolduran taraftarlardan scoutlara, oyunculara, rakip yöneticilere ve UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi gibi yeni lisanslı yarışmalara kadar güzel oyunun her yönüne yaklaştırıyor" dedi.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Football Manager 2023 Football Manager Playstation Futbol Gamegar Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

Başımıza taş yağacak! Tavuğa tecavüz etti, o anları başka bir vatandaş kayda aldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title