Haberler

File Destined sistem gereksinimleri neler? File Destined kaç GB?

Güncelleme:

Polis memuru Oliver'ın son görevinde çözmeye çalıştığı gizem, daha büyük bir resmin küçük bir parçası olabilir mi? İpuçlarını topla, dava dosyasınını arkasındaki gizemi çöz ve gerçekleri ortaya çıkaracağınız File Destined sistem gereksinimleri neler? File Destined kaç GB? İşte detaylar…

FILE DESTINED SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?

File Destined'ı oynayabilmek için en temel kurulum dahil Intel Core i5 veya yeni nesil Intel Core i3 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 960 ekran kartı gerekmektedir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

FILE DESTINED MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi : Windows 10
 • İşlemci : Intel Core i5 veya yeni nesil Intel Core i3
 • Bellek : 4 GB RAM
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 960
 • DirectX : Sürüm 11
 • Depolama : 4 GB kullanılabilir alan

FILE DESTINED ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi : Windows 10
 • İşlemci : Intel Core i7
 • Bellek : 8 GB RAM
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060
 • DirectX : Sürüm 11
 • Depolama : 4 GB kullanılabilir alan

FILE DESTINED KAÇ GB?

File Destined'ı oynayabilmek için en temel kurulum dahil 4 GB boş depolama alanı gerekmektedir.

FILE DESTINED KONUSU NE?

File Destined, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilmiş bir psikolojik gerilim oyunudur. Etkileyici hikâyesi ve gerçekçi mekânlarıyla tüyleriniz ürperirken, Oliver'ın hikâyesinin ardındaki gizeme de tanık olacaksınız. Oliver'ın bu son vakası, daha büyük bir resmin sadece küçük bir parçası olabilir mi? İpuçlarını topla, davanın arkasındaki gizemi çöz ve gerçeği ortaya çıkar.

Sonunda gerçek, oldukça rahatsız edici ve beklediğinizden farklı olabilir. Ülkenin en yakından takip edilen cinayet vakalarından birinin, sorumlularını ve ipuçlarını bulmaya çalışırken, hiç ummadığınız anda beklenmedik tehlikelerle karşılaşacaksınız.

Olay yerini dikkatlice inceleyin, çünkü bulacağınız her şey sizi aradığınız gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak. Göreviniz sırasında karanlıkta çok fazla zaman geçirmemeye dikkat edin, çünkü karanlıkta bu dünyadan olmayan kötü ruhlar barınabilir. Olayla ilgili önemli bir bilgi taşıyıp taşımadıklarını görmek için haritadaki nesneleri araştırmanız ve yakından incelemeniz gerekecek. Bu sırada düşmancıl, karanlık bir ortamda ışık kaynağı olarak elinizde yalnızca bir çakmakla hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Çakmak gerçek hayat mekaniğine sahiptir, bu yüzden kullanırken dikkatli olun, aksi takdirde karanlıkta kalırsınız. Harita tabanlı bulmacalar, haritanın diğer bölümlerine erişmenizi sağlayacaktır. Görevinizi başarabilmek için bunları dikkatlice çözmeniz gerekecek.

File Destined sistem gereksinimleri neler? File Destined kaç GB?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title