Haberi Paylaş

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

Gamegar Haberleri

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

Epic Games her hafta olduğu gibi bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta kullanıcılarına iki adet ücretsiz oyun veren Epic Games Store'un ücretsiz oyunları beklentinin altında kaldı.

Popüler dijital video oyun dağıtım platformu ve video oyun geliştiriciliğin yapan Epic Games, kullanıcılarına iki adet ücretsiz oyun veriyor. Ücretsiz oyunları 2 Şubat tarihine kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

EPIC GAMES BU HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNLARI

Kullanıcılarına hikaye anlatımlı tek oyunculu FPS macera oyunu ve çok oyunculu hayatta kalma Rogue-lite türündeki iki adet oyunu ücretsiz bir şekilde veren Epic Games Store'un bir sonraki hafta ücretsiz oyunları da belli oldu. Bu haftanın ücretsiz oyunlarını 2 Şubat Perşembe günü saat 18.59'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

ADIOS

Adios, verilen çetrefilli bir karara bağlı kalmakla ilgili sinematik bir birinci şahıs oyunudur.

Kansas'ta bir domuz yetiştiricisisin. Aylardan Ekim. Soğuk, ayaz sabahlar standart hâline gelmiş ve sen artık mafyanın cesetlerden kurtulmak için domuzlarını kullanmasından rahatsız olduğuna karar verdin. Bir tetikçi olan eski dostun bir ceset daha teslim etmek üzere yardımcısıyla geldiğinde, onlara artık bu işe bulaşmak istemediğini söyleme cesaretini gösteriyorsun.

HELL IS OTHERS

Hell is Others, bir çıkarma korku PVPVE yukarıdan aşağıya nişancı oyunudur. Dairenizin güvenliğinin dışında, Century City'nin kara cehennem manzarası yatıyor. Gerçeklik ve delilik arasındaki çizgiyi aşan sonsuz bir gece şehri. Kanın para olduğu bir yerde keşfedin, avlayın ve yağmalayın.

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

EPİC GAMES ÜCRETSİZ DISHONORED VERİYOR

Epic Games'in bir sonraki haftanın (2-9 Şubat 2023) ücretsiz oyunları arasında Dishonored: Death of the Outsider ve City of Gangster bulunuyor. 2 Şubat günü saat 19.00'da bu iki oyunu Epic Games'ten ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title