Haberi Paylaş

Epic Games'in 8 Aralık ücretsiz oyunları belli oldu

Gamegar Haberleri

Epic Games'in 8 Aralık ücretsiz oyunları belli oldu

Popüler dijital oyun dağıtım platformu Epic Games Store, her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar vermektedir. Bu hafta kullanıcılarına Saints Row 4: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine'i ücretsiz olarak verecek.

Her hafta Perşembe günü kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları belli oldu. Epic Games, bu hafta açık dünya aksiyon macera oyunu ve aksiyon zindan tarayıcısı türündeki oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak verecek.

Epic Games'in ücretsiz oyunları 8 – 15 Aralık tarihine kadar ücretsiz olacak. Bu tarihler arasında oyunları kütüphanenize ücretsiz ve kalıcı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ayrıca Epic Games Store, 15 Aralık'tan itibaren kullanıcılarına her gün bir adet ücretsiz oyun verecek.

Artık başkan sensin! Saints ekibi, Penthouse otelinden çıkıp Beyaz Saray'a yerleşti ama Dünya istila edildi ve hem süper güçlerin hem de tuhaf silahlarınla şimdiye kadarki en çılgın açık dünya oyununda dünyayı kurtarmak senin ellerinde.

Wildcat Gun Machine patlayıcı ve çok hareketli bir deneyim! Çok çeşitli silahlarla, dev mech robotlarla ve sevimli kedilerle birlikte iğrenç bedenli yaratıkların akınlarına karşı savaştığın bir kurşun cehennemi zindan tarama macerasına atıl.

Epic Games'in 8 Aralık ücretsiz oyunları belli oldu

Saints Row Epic Games Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title