Elon Musk'un stresle başa çıkmak için uyguladığı yöntem! Oyunları en zor seviyede oynuyor - Haberler
Haberi Paylaş

Elon Musk'un stresle başa çıkmak için uyguladığı yöntem! Oyunları en zor seviyede oynuyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:

Forbes'ta Jeff Bezos'tan sonra 151 milyar dolar ile dünyanın en zengin insanı olarak bilinen Elon Musk, sosyal medya hesabından stresle nasıl başa çıktığını açıkladı. Elon Musk, video oyunlarını en zor seviyede oynadığını belirterek stresle başa çıktığını söyledi.

Twitter'da Will Smith'in Oscar ödüllerinde Chris Rock'a attığı tokat ile ilgili çok fazla içerik gördüğünü söyleyen Elon Musk, gündemden sıkılmış olsa ki, "Burada dinlen gezgin, çok fazla Will Smith esprisi gördün" yazılı bir oyun çizimi paylaştı. Ardından stresle başa çıkmak için video oyunlarını en zor seviyede oynadığını belirtti.

Elon Musk'ın paylaştığı oyun görselinin altına Dogecoin'in yaratıcısı Shibetoshi Nakamoto, "Elon hiç Elden Ring oynadın mı?" şeklinde soru sordu. Nakamato'nun sorusuna cevap veren Elon Musk, "Biraz oynadım ve devam edeceğim" dedi ve ardından oyun hakkında konuşmaya devam ettiler.

Twitter'da Elden Ring oynadığını belirten Elon Musk, "Bazı insanlar günün sonunda zihinlerini sakinleştirmek için meditasyon veya yoga yaparlar ama benim için en çok zor moddaki video oyunları işe yarıyor." dedi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Elon Musk, stresle başa çıkmak için oyunları en zorda oynadığını söyledi

Oyunların zorluk seviyesi, insanların stres ve sinir seviyesiyle doğru orantıda artar. Bir oyunu ne kadar zor seviyede oynarsanız stres seviyeniz de bir o kadar artacaktır. Ancak Elon Musk, birçok insanın aksine zihnini sakinleştirmek ve stresten uzaklaşmak için oyunları en zor modda oynadığını söyledi.

Elon Musk'tan stresle başa çıkmak için farklı yöntem! Oyunları en zorda oynuyor

Elon Musk, stresle başa çıkmak için oyunları en zorda oynadığını söylediElden Ring

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Elden Ring Elon Musk Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title