Haberler

Diablo 4'ün açık betası 61,5 milyon saat oynandı

Güncelleme:

Geçtiğimiz haftalarda açık betası başlayan Blizzard Entertainment'ın Diablo 4'ünün açık beta istatistikleri paylaşıldı. Açık beta süreci boyunca Diablo 4, 61,5 milyon saat oynanarak Diablo serinin en başarılı betası oldu.

Diablo 4, Blizzard'ın uzun süredir devam eden ganimet odaklı serisindeki izometrik aksiyon rol ypama oyunudur. Çoğu platform için 6 Haziran'da piyasaya sürülmesi planlanan oyun, test amaçlı platformlarda açık betası başlatıldı.

DIABLO 4'ÜN AÇIK BETA İSTATİSTİKLERİ PAYLAŞILDI

Diablo'nun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda oyunun açık beta istatistiklerine yer verildi. En çok oynanan sınıflar Sorcerer ve Necromancer olurken oyuncular toplamda 47 milyon kez öldüler.

Diablo 4'ün açık betası 61,5 milyon saat oynandı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Oyunun en güçlü düşmanlarından olan Ashava ve Butcher tarafından oyuncular 10 ve 1,7 milyon kez öldü. Bu düşmanları öldürenler de oldu. Butcher, 576 bin kez öldürüldürken Ashava ise 107 bin kez öldürüldü.

Diablo 4'ün açık betası boyunca ise oyuncular 29,2 milyar kez canavar öldürmeyi başardı ve 2.6 milyon Beta Wolf Packs kazanıldı.

Diablo 4'ün açık betası 61,5 milyon saat oynandı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Diablo Immortal Gamegar Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title