Haberi Paylaş

Counter-Strike 2 resmen geliyor! Counter-Strike 2 ne zaman çıkacak?

Gamegar Haberleri

Counter-Strike 2 resmen geliyor! Counter-Strike 2 ne zaman çıkacak?

Source 2 motorundaki ikonik nişancı oyununun güncellenmiş bir sürümü olan Counter-Strike 2, yayınlanan rapora göre bu ayın sonlarında beta sürümüyle piyasaya sürülecek. Espor gazetecesi Richard Lewis, Counter-Strike 2'nin Valve'da geliştirilmekte olduğunu ve Mart ayında beta sürümü ile piyasaya sürüleceğini bildirdi.

CSGO'nun Twitter hesabının kapak fotoğrafını ve topluluk üyelerinin "cs2.exe" ve "csgo2.exe" adlı iki bilinmeyen yürütülebilir dosyayı destekleyen bir NVIDIA sürücü güncellemesi hakkında tweet atmasıyla beraber Counter-Strike 2'nin geleceği sızdırıldı.

COUNTER STRIKE 2 GELİYOR

Counter-Strike 2'nin geleceği duyurulmasıyla beraber oyuncular tarafından bir kez daha aldatmaca tarzı bir haber olduğu düşünüldü. Geliştirici Valve tarafından doğrudan hiçbir bilgi paylaşılmadı, ancak espor gazetecisi Richard Lewis, Counter-Strike 2'nin Mart ayında beta sürümü ile piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Half-Life ve Counter-Strike serilerinin geliştiriciliğini yapan Valve'ın resmi CS:GO Twitter hesabının kapağını değiştirmesiyle beraber Counter-Strike 2 iddiaları netlik kazanmaya başladı. Ayrıca 2022 yılının Eylül ve Ekim aylarında NVIDIA'ya gelen sürücü güncellemesinde "Counter-Strike 2" uygulama adı altında "cs2.exe" ve "csgo2.exe" oyun profili eklendi.

Counter-Strike 2 resmen geliyor! Counter-Strike 2 ne zaman gelecek?

SUNUCULAR 128 TICK RATE OLACAK

Lewis'ın yayınladığı rapora göre güncel CS: GO sunucularındaki 64 tick rate sunucular, Counter-Strike 2'de FACEIT'teki gibi 128'e yükseltileceği açıklandı. Bu özelliğin ise beta lansmanına kadar hazır olacağı doğrulandı.

PC oyunları valve Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title