Cities: Skylines sistem gereksinimleri neler? Cities skylines kaç GB? - Haberler
Haberi Paylaş

Cities: Skylines sistem gereksinimleri neler? Cities skylines kaç GB?

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
Cities: Skylines sistem gereksinimleri neler? Cities skylines kaç GB?

Cities: Skylines sistem gereksinimleri nelerdir? Cities: Skylines Paradox Interactive tarafından yayınlanmış şehir kurma oyunudur. Açık dünya şehir kurma simülasyonu oyunu kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Oyunda yollar ve yapılar inşaat ederek şehrinizi büyütebilirsiniz. Şehir halkının birçok ihtiyacı vardır. Cities: Skylines mods nerede bulunur? Cities Skylines kaç GB? Cities Skylines sistem gereksinimleri neler?

Cities: Skylines sistem gereksinimleri 2021 güncellemeleri ile arttı mı merak ediliyor. Şehirdeki insanların daha kolay ulaşım yapması ve trafiği rahatlamak için toplu taşıma araçları ekleyebilirsiniz. İnsanlar eğitim görerek ofislerde ve mağazalarda çalışmaya başlar. Parklar ve yapıtlar insanların mutluluk oranını arttır. Yapıtlar şehirdeki turist oranını da arttır. Oyunun kendisinde 10 dan fazla harita mevcuttur. Peki,Cities: Skylines mods nerede bulunur? Cities Skylines kaç GB? Cities Skylines sistem gereksinimleri neler? İşte detaylar...

Cities: Skylines , Colossal Order'ın etkili ulaşım sistemleri tasarlamaya odaklanan önceki Cities in Motion başlıklarından bir gelişim ilerlemesidir . Geliştiriciler, tam bir şehir simülasyon oyununa genişletmek için teknik uzmanlığa sahip olduklarını düşünürken, yayıncıları Paradox, SimCity'nin pazar hakimiyetinden korkarak fikrinden vazgeçti . 2013 SimCity oyununun kritik başarısızlığından sonra ancak Paradox başlığa yeşil ışık yaktı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geliştiricinin amacı, yaklaşık bir milyon benzersiz vatandaşın günlük rutinlerini simüle edebilen ve bunu oyuncuya basit bir şekilde sunarak oyuncunun şehir tasarımındaki çeşitli sorunları kolayca anlamasına olanak tanıyan bir oyun motoru oluşturmaktı. Bu, gerçekçi trafik sıkışıklığını ve trafik sıkışıklığının şehir hizmetleri ve ilçeler üzerindeki etkilerini içerir. Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, oyun için çeşitli genişletmeler ve diğer DLC'ler yayınlandı. Oyun ayrıca kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için yerleşik desteğe sahiptir.

  • İşletim Sistemi : Microsoft Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 6400+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5670
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-6300
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Cities Skylines'a mod yükleyebilmek için modları Steam Topluluk kısmından ulaşabilirsiniz.

Cities Skylines'ı oynayabilmeniz için 4 GB boş alan gerekmektedir.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Advanced Micro Devices Advanced Micro Devices Cities Skylines Cities Skylines Cities Skylines Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title