Haberler

Call of Duty'ye Shredder kostümü geliyor

Güncelleme:

Call of Duty'nin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ninja Kaplumbağalar'ın ezeli düşmanı Shredder, 21 Mart'ta Call of Duty Modern Warfare 2 ve Call of Duty : Warzone 2'ye Operatör olarak gelecek. Call of Duty'nin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ninja Kaplumbağalar'ın ezeli düşmanı Shredder, 21 Mart'ta Call of Duty Modern Warfare 2 ve Call of Duty : Warzone 2'ye Operatör olarak gelecek.

Call of Duty'nin her yıl satmaya devam eden popüler battle royale oyunu Warzone ve Modern Warfare arenasına Shredder'ın geleceği bildirildi. Shredder, Teenate Mutant Ninja Turtles serisindeki en büyük düşmandır.

CALL OF DUTY'YE SHREDDER GELİYOR

Snoop Dogg, Rambo ve John McClane gibi karakterlerin Call of Duty'ye Operatör olarak eklenmesinden sonra Call of Duty'nin resmi Twitter hesabından Shredder kostümünün geleceği de açıklandı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bu yıl vizyona girecek Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem filmi için crossover alan Call of Duty'ye 21 Mart'ta Shredder kostümü gelecek.

Call of Duty'ye Shredder kostümü geliyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call of Duty Modern Warfare 2 Call of Duty Warzone 2 Call of Duty Warzone Call Of Duty Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title