Baldur's Gate 3'ün tam sürüm çıkış tarihi ertelendi - Haberler
Haberi Paylaş

Baldur's Gate 3'ün tam sürüm çıkış tarihi ertelendi

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Baldur's Gate 3'ün tam sürüm çıkış tarihi ertelendi

Geçtiğimiz senelerde çıkış yapan Baldur's Gate 3, halen erken erişimdedir ve oyuncular oyunun tam sürüme çıkış yapmasını merakla bekliyor. Popüler aksiyon rol yapma oyunlarından olan Baldur's Gate 3'ün tam sürüm çıkış tarihi 2023'e ertelendiği bildirildi.

Geliştirici ve yayıncı ekip Larian Studios bir süredir"beklentisinin" Baldur's Gate 3'ün 2023'te erken erişimden tam sürüme geçmesi olduğunu söyledi. Şimdi ise resmi olarak D&D Direct etkinliğinde popüler rol yapma oyununun 2023'te tam sürüme geçeceği bildirildi.

TAM SÜRÜM ÇIKIŞ TARİHİ 2023'E ERTELENDİ

Yayınlanan videoda büyük ölçüde Baldur's Gate 3'ün 2019'da duyurulmasından bu yana kaydedilen ilerlemenin bir özeti paylaşıldı. Paylaşılan videonun açıklamasında ise "Baldur's Gate 3 Early Access'te şimdiye kadarki yolculuğa bir bakış. Baldur's Gate 3'e bugün katılın. Oyun, 2023'te planlanan tam sürümle daha iyi ve daha iyi hale gelmeye devam ediyor." sözlerine yer verildi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

"Dokuz Cehennem'e gelindiğinde, zaten birçok harika şey ekledik," diyor video macerasını anlatan tiefling. "Ve bunun nereden geldiğine dair daha fazlası var. Bu yüzden Baldur's Gate 3'e olan yolculuğumuzda erken erişimde bize katılın ya da oyun çıktığında 2023'te gelin."

Geliştirici ve yayıncı ekip Larian Studios, oyunları aceleye getiren bir stüdyo olarak bilinmemektedir. Bu nedenle 2020'deki lansmanından bu yana oyun erken erişimdedir ve oyuncular tarafından oldukça da beğeniliyor.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Baldur's Gate Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title