Ford Trucks Haberleri

Ford Trucks haber, Ford Trucks son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ford Trucks - 10.06.2021
Ford Trucks'tan Lüksemburg pazarına yeni adım
Ağır ticari sektöründe gerek mühendislik tecrübesi gerekse 60 yıllık mirası ile öne çıkan Ford Trucks, dünya çapında büyümesine Portekiz, İspanya, İtalya ve Belçika'da arka arkaya gerçekleştirdiği açılışların ardından Lüksemburg ile devam ediyor.
Ford Trucks - 27.05.2021
Ford Otosan, kurumsal girişim sermayesi şirketi "Driventure"ı kurdu
Verilen bilgiye göre, Driventure'ın hayata geçirdiği ilk yatırımlarından biri olan "Optiyol", yeni nesil rota optimizasyonu çözümü olarak verimli ve pratik rota planları sunuyor. Optiyol çözümlerinin Ford Otosan'nın ağır ticari markası Ford Trucks ve son teslimat çözümlerinde kullanılması öngörülüyor.
Ford Trucks - 16.04.2021
Son dakika: Ford F-MAX, donmuş Baykal Gölü üstünde hız rekoru kırdı
Ford Otosan açıklamasına göre, Ford Trucks, Ford Otosan mühendislerinin sıfırdan geliştirerek ürettiği "2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)" ödüllü F-MAX ile Rusya'da bir ilke daha imza attı.
Ford Trucks - 15.04.2021
Ford Trucks ağır ticari pazarda global büyümeye odaklandı
2021 yılını ürün ve geliştirmelerle karşılayan Ford Trucks, salgının zorlayıcı etkilerine rağmen geride bıraktığı 2020'nin ardından gelecek dönem için yeni pazarlara adım atarak ağır ticari pazarında da global büyüme hedefliyor.
Ford Trucks - 07.04.2021
Son dakika haberleri: Ford Trucks F-MAX, donmuş Baykal Gölü üstünde hız rekoru kırdı
Son dakika haberi... Ford Trucks, Ford Otosan mühendislerinin sıfırdan geliştirerek ürettiği "2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)" ödüllü F-MAX ile Rusya'da bir ilke daha imza attı.
Ford Trucks - 16.02.2021
Ford Trucks'ın kamyonu F-MAX, 2020'de segmentinde en çok tercih edilen çekici oldu
Ford Trucks F-MAX, Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAİD) verilerine göre bulunduğu segmentte en fazla tercih edilen çekici modeli oldu.
Ford Trucks - 16.02.2021
BDY Group, filosunu 50 yeni Ford F-Max ile genişletti
Araç teslim töreninin ardından Ford Trucks tarafından BDY Group yöneticilerine plaket takdim edildi.
Ford Trucks - 26.01.2021
Ford Trucks, 2021'e yeni ürün ve bağlantılı araç teknolojileriyle giriş yaptı
Ford Trucks, 2021'e hem iki yeni ürün hem de mevcut ürün portföyünde sunduğu özellik ve teknolojileri geliştirerek girdi.
Ford Trucks - 26.11.2020
Ford Otosan ve AVL'den tam otonom taşımacılık için iş birliği
Proje ilerledikçe senaryoların karmaşıklığının kademeli olarak artırılması planlanırken, sınıfının en iyisi lidar, radar, kamera sensörleri ve görev bilgisayarı ile donatılmış iki adet Uluslararası Yılın Kamyonu ödüllü Ford Trucks F-MAX, şimdiden Türkiye ve Almanya yollarında veri toplamaya başladı.
Ford Trucks - 14.10.2020
Ford Trucks'tan kışa hazırlık için avantajlı kampanyalar
Ford Otosan'ın ağır ticari markası Ford Trucks, aracının kışa hazırlıklı girmesini isteyen müşterileri için avantajlı kampanyaları sunmaya devam ediyor.
Ford Trucks - 23.09.2020
KWORKS Kovid-19 Ekspres Platformu demo günü gerçekleştirildi
Ayrıca, İltema ile Ford Otosan arasında platform öncesinde tohumları atılan iş birliği süreci hızlanarak "Isı Üreten Kompozit Kumaş ile Ford Trucks Kamyon Kabini Termal Konforun Arttırılması" kapsamında uygulama için kumaş tasarımı ve üretim aşamasına geçildi.
Ford Trucks - 23.07.2020
Assan Hanil'e Ford Q1 sertifikası
Assan Hanil, uzun yıllardır Ford'un tedarikçisi konumunda. Son olarak Assan Hanil, Ford Otosan tarafından Türkiye'de geliştirilerek 2018 yılının eylül ayında piyasaya sürülen Ford Trucks F-Max kamyonunda stratejik tedarikçi olarak yer alan sürücü ve yolcu koltuğu ile başarısını bir kez daha kanıtladı.
Ford Trucks - 31.03.2020
Ford Otosan üretim arasını 13 Nisan'a uzattı
Ford Otosan'ın 19 Mart açıklamasında, "Avrupa'da ticaretin durması ve ülkelerin karantinaya girmesi birçok markanın üretimini ve satışlarını durdurmasına sebep olmuştur. Tüm bu gelişmelerle birlikte, Sağlık Bakanlığımızın iş ve toplum sağlığına yönelik açıkladığı tedbirlere paralel olarak üretim operasyonlarımızla ilgili de bazı kararlar almış bulunmaktayız. Bu bilgiler ışığında; Kocaeli ve Eskişehir Fabrikalarımızda üretim operasyonlarımıza 2 hafta boyunca ara verilmiştir. Bu kapsamda; Gölcük Fabrikamızdaki Custom hatlarında üretim çalışmasına, 19 Mart Perşembe gün sonu itibarıyla, Gölcük Fabrikamızda Transit hatlarında ve Yeniköy Fabrikamızda üretim operasyonlarına ise 21 Mart Cumartesi günü sonu itibarıyla, Ford Trucks kamyon ve çekicileri ile motor ve motor sistemleri üretimi gerçekleştiren Eskişehir Fabrikamızda ise üretim operasyonlarına 21 Mart Cumartesi gün sonu itibarıyla 2 hafta ara verilmesi kararlaştırılmıştır" denilmişti.
Ford Trucks - 19.03.2020
Frod Otosan: Fabrikalarımızda üretime 2 hafta boyunca ara verdik
"Bu kapsamda; "Gölcük Fabrikamızdaki Custom hatlarında üretim çalışmasına, 19 Mart Perşembe gün sonu itibarıyla, Gölcük Fabrikamızda Transit hatlarında ve Yeniköy Fabrikamızda üretim operasyonlarına ise 21 Mart Cumartesi günü sonu itibarıyla, Ford Trucks kamyon ve çekicileri ile motor ve motor sistemleri üretimi gerçekleştiren Eskişehir Fabrikamızda ise üretim operasyonlarına 21 Mart Cumartesi gün sonu itibarıyla 2 hafta ara verilmesi kararlaştırılmıştır.
Ford Trucks - 18.03.2020
Ford Otosan'dan koronavirüs tedbirleri
Açıklamada şunlar kaydedildi: "Kocaeli ve Eskişehir fabrikalarımızda üretim operasyonlarımıza 2 hafta boyunca ara verilmiştir. Bu kapsamda; Gölcük fabrikamızdaki Custom hatlarında üretim çalışmasına, 19 Mart Perşembe gün sonu itibarıyla, Gölcük fabrikamızda Transit hatlarında ve Yeniköy fabrikamızda üretim operasyonlarına ise 21 Mart Cumartesi günü sonu itibarıyla, Ford Trucks kamyon ve çekicileri ile motor ve motor sistemleri üretimi gerçekleştiren Eskişehir fabrikamızda ise üretim operasyonlarına 21 Mart Cumartesi gün sonu itibarıyla 2 hafta ara verilmesi kararlaştırılmıştır.
Ford Trucks - 12.12.2019
Ford Trucks, İtalya pazarına adım atıyor
Ford Otosan'ın ağır ticari markası Ford Trucks, Polonya, Litvanya, Portekiz ve İspanya'da gerçekleştirdiği açılışların ardından Batı Avrupa'daki yayılımının ilk fazını İtalya ile tamamlıyor.
Ford Trucks - 12.12.2019
Ford Trucks, İtalya pazarına adım atıyor
İspanya ve Portekiz'in ardından Ford Trucks, Batı Avrupa'da İtalya ile büyüme devam ediyor.
Ford Trucks - 18.10.2019
Ford Otosan, Eskişehir'i kamyon üretiminin merkezi yaptı
Ford Trucks kamyon, motor ve motor sistemleri imal edilen fabrika, kamyon üretim kapasitesini 2014 yılında yapılan yatırımlarla yılda 15 bin adede yükselti.
Ford Trucks - 18.09.2019
Ford ve AVL'den Otonom Kamyon Konvoyu
CARMEDYA.COM – Ford Otosan ve AVL’nin ortak Ar-Ge iş birliği kapsamında başlattığı “Platooning-otonom konvoy” projesinin testleri başarıyla gerçekleştirildi. TIR’lar birbirine sanal olarak platooning teknolojisini kullanarak bağlandı ve birbirini yakın mesafeden takip eden bir konvoy şeklinde yola çıktı. Konvoy şeklinde ve otonom halde yola çıkan iki Ford Trucks çekicisi, yapılan ilk denemelerde mesafeleri başarıyla kat etti....The post Ford ve AVL’den Otonom Kamyon Konvoyu appeared first on Carmedya.
Ford Trucks - 17.09.2019
Ford, otonom konvoy projesini tanıttı
Konuşmaların ardından Ford Trucks'ın yeni çekicisi F-MAX üzerindeki 'Platooning-otonom konvoy' teknolojisi test edildi.
Ford Trucks - 17.09.2019
Dha yurt bülteni-19
Konuşmaların ardından Ford Trucks'ın yeni çekicisi F-MAX üzerindeki 'Platooning-otonom konvoy' teknolojisi test edildi.
Ford Trucks - 17.09.2019
Ford Otosan "otonom konvoy" teknolojisini tanıttı
Geçen yıl AVL ile güçlerini birleştirerek "Platooning-otonom konvoy" teknolojisi geliştirmek amacıyla çalışmalara başladıklarını belirten Gökçelik, şöyle devam etti: "Bugün, otonom kamyonlar üzerinde çalışan, bu alana yatırım yapan ve en önemlisi gösterimini yapabilecek bir prototip ürüne sahip olan dünyadaki sayılı kamyon üreticilerinden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Donanım, yazılım ve simülasyon testlerini başarıyla gerçekleştirdiğimiz bu teknolojiyi artık yolda da test ediyoruz. Ülkemizde bir ilk olan bu proje, Türkiye'de otonom araç geliştirme faaliyetlerine öncülük edecek. İlk aşaması tamamlanan Ar-Ge iş birliği projemizde, ağır ticari araçlar alanında kaydettiğimiz gelişmeler, sadece Türkiye'de değil, dünyada otonom taşımacılığın hayata geçirilmesinde bir temel teşkil edecek. Bu proje, karbon emisyonunun ve yakıt tüketiminin azalmasına, yol güvenliğinin artmasına ve akıllı ulaşıma olanak sağlayacak. Projenin sonraki safhalarında ve uzun vadede 'SAE-Seviye 4' otonom sürüş fonksiyonlarını geliştirmeyi ve uçtan-uca (Hub-to-Hub) otonom otoban taşımacılığını gerçekleştirmeyi hedefliyoruz." Tüm bu çalışmaların Ford Trucks markasının dünya çapında rekabet gücünü artıracağını vurgulayan Gökçelik, Ford Otosan olarak otonom araç teknolojileri alanındaki yatırım ve geliştirme faaliyetlerinin, otonom sürüş konusundaki yerli bilgi birikimine katkı sağladığını dile getirdi.
Ford Trucks - 09.09.2019
F-MAX, Rusya'da "Yılın Kamyonu" seçildi
Ford Trucks'ın ilk olarak 2018 Hannover Uluslararası Ticari Araç Fuarı'nda (IAA) dünyaya tanıttığı çekicisi F-MAX, uluslararası alandaki başarılarına bir yenisini ekledi.
Ford Trucks - 02.09.2019
Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş Yarı Maraton'u gerçekleşti
37 yıl önce faaliyete geçen Eskişehir Fabrikası'nda Ford Trucks kamyon ve çekicileri ile motor ve motor sistemlerinin üretimini gerçekleştiren Ford Otosan, yarışlara katılım anlamında da öne çıktı.
Ford Trucks - 24.08.2019
Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş Yarı Maratonu koşucuları bekliyor
Şehrin sportif ve kültürel yaşamını daha da canlandıracak etkinlik, 1982 yılında faaliyete başlayan Eskişehir Fabrikası'nda Ford Trucks kamyon ve çekicileri ile motor ve motor sistemlerinin üretimini gerçekleştiren Ford Otosan'ın isim sponsorluğunda düzenleniyor.
Ford Trucks - 20.08.2019
Ford Trucks TIP Trailer Services ile anlaştı
Ford Trucks Batı Avrupa'da satış sonrası hizmetler için TIP Trailer Services ile anlaştıFord Otosan açıklamasına göre, Ford Trucks, TIP Trailer Services ile Ford Trucks, Batı Avrupa'da da müşterilerinin hizmetinde olacak.
Ford Trucks - 27.06.2019
Ford Otosan'a CLEPA İnovasyon Ödülü
Ford Otosan'dan yapılan açıklamaya göre, Ford ve otomotiv gösterge panelleri ve otomotiv elektroniği ürünleri tedarikçisi Takosan'ın işbirliğinde, 2019 Uluslararası Yılın Kamyonu ödülünü kazanan Ford Trucks F-MAX çekicisi için geliştirilen gösterge paneli, "İşbirliği" başlığı ve İnovasyon kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.
Ford Trucks - 30.05.2019
Ford Trucks, Avrupa'daki büyümesine Sırbistan ile devam ediyor
Ford Otosan'ın ağır ticari araç markası Ford Trucks, yurt dışındaki bayi yapılanmaları ile uluslararası pazarlarda güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ford Trucks Haberleri | Ford Trucks Haber - Haberler - Ford Trucks haberleri, son dakika ford trucks haber ve gelişmeleri burada. Karşıyaka Spor Kulübü, basketbolda yakaladığı istikrarlı başarıyı futbola taşıyacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 02:33:36. #1.15#

title