Fevzi Çakır Haberleri

Fevzi Çakır haber, Fevzi Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fevzi Çakır - 03.12.2019
Rize'de riskli yapılarda kentsel dönüşüm başlıyor
ESNAF DESTEK VERİYOR Kent esnafından Mehmet Karaca, kentsel dönüşümü desteklediklerini belirterek, "20 yıldır konuşulan bir konu. Eğer buradaki mal sahipleri ve kiracılar mağdur edilmeyip kısa zamanda bitecek ise hepimiz için faydalı olur" dedi. Şaban Çap da, "Binalar ömrünü tamamladı. Eski belediye başkanımız 2 kattan sonra müsaade etmemişti. Daha sonradan 3 kat daha üstüne eklediler. Beklentimiz belediye başkanının bir an önce buradaki kentsel dönüşümü bitirmesidir" diye konuştu. Fevzi Çakır ise, "Buraların yıkılıp daha modern yapılması gerekiyor" dedi.
Fevzi Çakır - 03.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
ESNAFLAR DESTEK VERİYOR Rize'de esnaf Mehmet Karaca, kentsel dönüşümü desteklediklerini belirterek, "20 yıldır konuşulan bir konu. Eğer buradaki mal sahipleri ve kiracılar mağdur edilmeyip kısa zamanda bitecek ise hepimiz için faydalı olur" dedi. Şaban Çap da "Binalar ömrünü tamamladı. Bu binalar eski belediye başkanımız 2 kattan sonra müsaade etmemişti. Daha sonradan 3 kat daha üstüne eklediler. Beklentimiz belediye başkanının bir an önce burada ki kentsel dönüşümü bitirmesidir" diye konuştu. Fevzi Çakır ise "Buraların yıkılıp daha iyi daha modern yapılması gerekiyor" dedi.
Fevzi Çakır - 05.09.2019
Tomruk altında kalan işçi öldü
Alınan bilgiye göre, Yenice Orman İşletme Müdürlüğüne ait Kızılkaya bölgesinde kesim işinde çalışan Nihat (56) ve Fevzi Çakır'ın üzerine istiflenmiş ağaç tomrukları devrildi.
Fevzi Çakır - 03.05.2018
Yargıtay'dan Emsal Karar: Elektrik Mührünü Kırana Beraat
Habertürk'ten Fevzi Çakır'ın haberine göre, Uşak Banaz'da faturasını ödemeyen bir abonenin elektriği, 4 Haziran 2012'de kesildi ve sayacı da mühürlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fevzi Çakır Haberleri | Fevzi Çakır Kimdir - Haberler - Fevzi Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fevzi Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. BALIKESİR - Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın torunları altın kemer için kıyasıya çalışıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 13:08:54. #1.15#

title