Fenerbahçe Ülker'in Yeni Menajeri Ömer Onan Oldu

Fenerbahçe, yıldız basketbolcusu Ömer Onan'ın basketbolu bırakarak takımın yeni menajeri olduğunu resmi sitesinden duyurdu.

Fenerbahçe Ülker'in Yeni Menajeri Ömer Onan Oldu

Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımı'nda menajerlik görevine Ömer Onan getirildi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, yeni sezon öncesi, mücadele edeceği tüm kulvarlarda hedeflerine ulaşabilmek için kadrosunu güçlendiren Fenerbahçe Ülker'de, takım menajerliği pozisyonunda değişikliğe gidildiği duyuruldu.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Fenerbahçe Ülker'de 2006-2012 yılları arasında forma giydikten sonra 2012-2013 sezonunda dış ilişkiler sorumlusu, 2013-2014 sezonunda da takım menajeri olarak görev yapan Mirsad Türkcan'ın, kariyerine farklı bir yön verme kararı aldığı aktarılarak, " Fenerbahçe Ülker'de Mirsad Türkcan'dan boşalan takım menajerliği görevine, formamızı yıllarca özveriyle terletmiş ve Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olmuş Ömer Onan getirilmiştir" denildi.

"SONSUZ BAŞARILAR DİLERİZ"

Sarı-lacivertli formayı dokuz sezon boyunca giyen Ömer Onan'ın, bu süre zarfında beş Türkiye Basketbol 1. Ligi, üç Türkiye Kupası ve iki de Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonluğu yaşadığı, son dört sezonda da takım kaptanlığı görevini başarıyla üstlendiği vurgulanırken, "Takım menajerliğine getirilen Ömer Onan'a, Fenerbahçe Ülker ile sayısız başarılar kazanacağını umduğumuz yeni kariyerinde sonsuz başarılar dileriz" ifadeleri kullandı.

Kaynak: EuroSport.com