Fatih Arslan Haberleri

Fatih Arslan haber, Fatih Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Arslan - 12.07.2021
Akıncı Üssü davasında gerekçeli karar açıklandı
Elebaşı Gülen'in ve darbeyi yönetenlerin dosyası ayrıldı Sanıklar Uluç Hüseyin Hançer, Raif Can Dursun, Ertuğrul Cihat Sungur, Yıldırım Kılıçarslan, Hakan Doğan ve Ali Mert Tüfekçi 'anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüse yardım' suçundan 16 yıl 8'er ay, sanıklar Aydın Gündüz, Necip Yılmaz, Ferhat Akbulut, Harun Eraslan, Ercan Dursun, Abdullah Emre Sandık ve Emre Ateş aynı suçtan 16'şar yıl, Münir Işık, Mustafa Can Mengül, Zafer Güner, İbrahim Mesut Yılmaz ve Hamza Aras 13 yıl 4'er ay, Burak Deniz ise 12 yıl 6 ay hapse mahkum edildi. Veli Bilgin ve Ali Pehlivan 'Cumhurbaşkanına suikast teşebbüsüne yardım' suçundan 16'şar yıl hapse mahkum edilirken, Ertuğrul Cihat Sungur'un 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan 10 yıl hapisle cezalandırılması kararlaştırıldı. Mustafa Altunay ve Fatih Arslan hakkındaki kamu davaları kesin hüküm nedeniyle reddedildi, 'Cumhurbaşkanına suikast' suçundan yargılanan Hüseyin Yılmaz'ın ise beraatına hükmedildi.
Fatih Arslan - 12.07.2021
Akıncı Üssü davasının gerekçeli kararı açıklandı
Mustafa Altunay ve Fatih Arslan hakkındaki kamu davaları kesin hüküm nedeniyle reddedildi, "Cumhurbaşkanına suikast" suçundan yargılanan Hüseyin Yılmaz'ın ise beraatine karar verildi.
Fatih Arslan - 30.06.2021
Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nden Başkan Büyükerşen'e ziyaret
Türkiye İşitme Engelliler Hentbol Şampiyonası'nda kadınlarda final oynayarak 2. Erkeklerde ise 3. olan Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Fatih Arslan, Antrenör Alemdar Sungar ve sporcular Nur Aykurt, Onur Türkoğlu, Serkan Oral, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i makamında ziyaret etti.
Fatih Arslan - 14.06.2021
AK Parti Yüksekova İlçe Başkanı Arslan, kentteki yatırımları değerlendirdi
AK Parti Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Arslan, kentteki yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Fatih Arslan - 16.03.2021
Son dakika haber | Doğu Anadolu Bölgesi Gaziler ve Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Er, Yüksekova'da ziyaretlerde bulundu
Er ve beraberindekiler, Esendere Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu, AK Parti Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı'yı ziyaret etti.
Fatih Arslan - 12.03.2021
Son dakika haber! FETÖ'nün sözde "kadim abisi" Bekmezci'ye "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan ceza istendi
Operasyon İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, 20 Ocak 2020'de Çiğli ilçesindeki lüks bir siteye yaptıkları operasyonda örgütte sözde "kadim abi, irşatcı" olarak nitelendirilen FETÖ firarisi Yusuf Bekmezci ile ona bakıcılık ve korumalık yapan sözde örgüt yöneticisi Mehmet Fatih Arslan'ı gözaltına almıştı.
Fatih Arslan - 25.02.2021
FETÖ'nün sözde "kadim abi"si Bekmezci'nin yargılanması sürüyor
Operasyon İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, 20 Ocak 2020'de Çiğli ilçesindeki lüks bir siteye yaptıkları operasyonda örgütte sözde "kadim abi, irşatcı" olarak nitelendirilen FETÖ firarisi Yusuf Bekmezci ile ona bakıcılık ve korumalık yapan sözde örgüt yöneticisi Mehmet Fatih Arslan'ı gözaltına almıştı.
Fatih Arslan - 28.01.2021
FETÖ'nün sözde "kadim abisi" yargılanma nedenini bilmediğini savundu
FETÖ'nün sözde "kadim abisi" Yusuf Bekmezci, yargılandığı davada yargılanma nedenini bilmediğini savunarak, "Ticaretle uğraşıyorum.
Fatih Arslan - 08.12.2020
Son dakika haber... FETÖ'nün sözde "kadim abi"si Bekmezci'nin yargılanmasına devam edildi
Operasyon İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, 20 Ocak'ta Çiğli ilçesindeki lüks bir siteye yaptıkları operasyonda, örgütte sözde "kadim abi, irşatcı" olarak nitelendirilen FETÖ firarisi Yusuf Bekmezci ile ona bakıcılık ve korumalık yapan sözde örgüt yöneticisi Mehmet Fatih Arslan'ı gözaltına almıştı.
Fatih Arslan - 23.11.2020
Pandemi sürecinde online ayna satışına yoğun talep
Pandeminin yeniden tehlikeli boyutlara çıkmasının ardından vatandaşların evde vakit geçirdiği sürenin uzaması ile birlikte ev ortamlarına ferahlık katmak için vatandaşlar, evlerini yeniden dekore etmeye başladı. Ayna sektöründe piyasanın önde gelen firmalarından Ayna Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Arslan, ortama ferahlık vermesi nedeniyle insanların evde geçirdikleri sürenin uzaması ile birlikte ayna satışlarına özellikle de online satışlara talebin arttığını dile getirdi.
Fatih Arslan - 22.11.2020
Bakan Soylu, Yüksekova'da esnafı ziyaret etti
Soylu'ya ziyaretinde Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet Kavukçu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Güneş, AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür ve AK Parti Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Arslan'da eşlik etti.
Fatih Arslan - 11.11.2020
"Geleceğe Nefes Ol" kampanyası
Programa, Garnizon Komutanı Piyade Albay Erdoğan Dur, Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdurrahman Pınar, AK Parti Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Arslan, Ziraat Odası Başkanı Adnan Onay, kurum amirleri, TEMA Vakfı temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fatih Arslan - 10.11.2020
Gelecek Partisi Başkanlık Kurulu ve Politika İzleme Kurulu başkanları belirlendi
Üç yeni kurul oluşturuldu Gelecek Partisi PİK başkanlıklarındaki görevlendirme ise şöyle oldu: "Adalet Politikaları Başkanı Ali Aydın, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Başkanı Seren Yıldız Öztürk, Çevre ve Şehircilik Başkanı Cesim Gökçe, Dış Politika Başkanı Hasan Kösebalaban, Enerji ve Tabii Kaynaklar Başkanı Mehmet Fatih Arslan, Gençlik ve Spor Politikaları Başkanı Süheyl Erkan Altındağ, Hazine ve Maliye Politikaları Başkanı Tuncay Dinç, İçişleri Başkanı İzzettin Küçük, Kültür ve Turizm Başkanı Yeşim Karadağ, Eğitim Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Sağlık Başkanı Ayşe Güney, Savunma Başkanı Salih Aynural, Sanayi ve Teknoloji Başkanı İhsan Elhan, Tarım ve Orman Başkanı Ali Akmaz, Ticaret Başkanı Halit Özyurt, Ulaştırma ve Altyapı Başkanı Mustafa Öztürk.
Fatih Arslan - 11.10.2020
Bakan Karaismailoğlu'ndan Yüksekova'ya ziyaret
Bakan Karaismailoğlu'na ziyaretlerinde Hakkari Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Hakkari Milletvekili Husret Dinç, Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür, AK Parti Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Arslan eşlik etti.
Fatih Arslan - 28.09.2020
Bursa'da bir davada tarafların uzlaşması sonucu Uygur Türk'ü öğrencilere para yardımı yapıldı
Başkası tarafından tehdit edilen kişi, Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Bahsi geçen suç, uzlaştırma kapsamına girdiği için dosya, uzlaştırma bürosuna gönderildi. Dosyaya uzlaştırmacı olarak Fatih Arslan atandı.
Fatih Arslan - 26.09.2020
Somalı maden şehidi çocuklarından EBA'ya ulaşamayan arkadaşlarına destek
Soma'da 2014 yılında meydana gelen maden faciasında şehit olan Ferhat Tokgöz ile Kamil Çal'ın çocukları Selim Tokgöz (8) ile Ravza Çal (6), tablet ya da bilgisayarları olmadığı için EBA derslerine katılamayan ihtiyaç sahibi iki öğrenci için kumbaralarında biriktirdikleri paraları, TÜRK-İŞ Madenciler İlkokulu Müdürü Fatih Arslan'a teslim etti.
Fatih Arslan - 17.09.2020
FETÖ'nün sözde "kadim abi"si Bekmezci'nin yargılanmasına devam edildi
Operasyon İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, 20 Ocak'ta Çiğli ilçesindeki lüks bir siteye yaptıkları operasyonda, örgütte sözde "kadim abi, irşatçı" olarak nitelendirilen FETÖ firarisi Yusuf Bekmezci ile ona bakıcılık ve korumalık yapan sözde örgüt yöneticisi Mehmet Fatih Arslan'ı gözaltına almıştı.
Fatih Arslan - 29.08.2020
AK Parti Çukurca İlçe Başkanı Zeki Derin oldu
Kongreye, AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür, Hakkari eski AK Parti Milletvekili Mutalip Özbek, Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Arslan, Büyükçiftlik Belediye Başkanı İsmail Rüştü Zeydan, Esendere Belde Belediye Başkanı Dırbas Büyüksu, Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı, Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar, kanat önderleri, vatandaşlar ve partililer katıldı.
Fatih Arslan - 15.07.2020
Akyurt Kaymakamı Altın'dan şehit aileleri ve gazilere ziyaret
Programa, Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Gürbüz, MHP İlçe Başkanı Fatih Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Özkan Demirağ ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Bayram Burak Ayva katıldı.
Fatih Arslan - 07.07.2020
FETÖ'nün sözde "kadim abisi"nin yargılanmasına devam edildi
Operasyonun geçmişi İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, 20 Ocak'ta Çiğli ilçesindeki lüks bir siteye yaptıkları operasyonda, örgütte sözde "kadim abi, irşatçı" olarak nitelendirilen FETÖ firarisi Yusuf Bekmezci ile ona bakıcılık ve korumalık yapan sözde örgüt yöneticisi Mehmet Fatih Arslan'ı gözaltına almıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fatih Arslan Haberleri | Fatih Arslan Kimdir - Haberler - Fatih Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. 15 Temmuz'un 5. yıldönümünde Develi 'Türkiye Geçilmez' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.7.2021 00:18:08. #1.14#

title