Farkın Olsun Proje Yarışması'nda Ödüller Dağıtıldı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Farkın Olsun Proje Yarışması'nda Ödüller Dağıtıldı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Farkın Olsun Proje Yarışması'nda Ödüller Dağıtıldı

Spor A.Ş. tarafından düzenlenen ve kurum içerisindeki tüm çalışanların katıldığı Farkın Olsun Proje Yarışması bu yıl ikinci kez gerçekleştirildi.

Spor A.Ş. tarafından düzenlenen ve kurum içerisindeki tüm çalışanların katıldığı Farkın Olsun Proje Yarışması bu yıl ikinci kez gerçekleştirildi.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda görkemli bir ödül törenine sahip olan ve Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar'ın evsahipliği yaptığı geceye Cumhubaşkanlığı Başdanışmanı Burhan Kuzu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Göksel Gümüşdağ (katılmaları halinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mevlüt Bulut, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Eyüp Karahan) ve çok sayıda davetli katıldı.

Farklı görev ve unvanlara sahip 294 Spor A.Ş. personeli organizasyon, sosyal sorumluluk, yeni spor branşı, pazarlama ve tanıtım, spor ve teknoloji, sistem geliştirme olmak üzere altı kategoride toplam 457 proje ile Farkın Olsun Proje Yarışması'nı renklendirdi. 457 proje içinden ön değerlendirmeyi geçen 18 proje finalist olmayı başardı.

Spor A.Ş. tarafından düzenlenen ve kurum içerisindeki tüm çalışanların katıldığı Farkın Olsun Proje Yarışması'nda 6 kategorinin birincileri ödüllerini aldı.

Organizasyon kategorisinde Önder Candar, Herkes İçin Spor projesiyle,Sosyal Sorumluluk kategorisinde Safiye Bektaş Erener, El Ele Engelleri Aşalım projesiyle, Yeni Spor Branşı kategorisinde Emre Toprak Özaydın, Erkek Pilates projesiyle, Pazarlama ve Tanıtım kategorisinde Hayriye Filiz, Çocuk Olimpiyatları projesiyle, Spor ve Teknoloji kategorisinde Seda Güner, Spor A.Ş. TV projesiyle, Sistem Geliştirme kategorisinde Engin Karataş-Murat Yoldaş-Safiye Bektaş, Spor A.Ş. Geri Dönüşüm projesiyle, birincilik ödüllerine layık görülen isimler oldular.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen Farkın Olsun Ödül Töreni toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title