Eski eşler arasında kriz! Şeyma Subaşı, kızının velayetinin kendisinde olmamasına tepki gösterdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Eski eşler arasında kriz! Şeyma Subaşı, kızının velayetinin kendisinde olmamasına tepki gösterdi

Haberler.com, Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Sosyal medya hesabından kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı, "Melisa Miami'de doğdu. O zaman neden Melisa, Miami'de annesiyle beraber yaşamasın" dedi. Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan Subaşı, bir video yayınlayarak "Her evladın yeri annesinin yanıdır" dedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, uzun bir süredir Miami'de yaşıyor. Ara ara kızı Melisa'yı görmek için Türkiye'ye gelen Subaşı, dün sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

"MELİSA ANNESİYLE BERABER YAŞAMALI"

3,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kızı Melisa ile fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı, "Melisa 8 sene önce Miami de doğdu. O zaman neden annesinin bir tanecik meleği Melisa Miami'de annesi ile beraber yaşayamasın. (Gerçekten derine inince tabi ki de nedenini biliyorum ama) Kararı tek başına veremiyorsun işte" notunu ekledi.

"HER EVLADIN YANI ANNESİNİN YANIDIR"

Paylaşımında kızının velayetinin olduğu eski eşi Acun Ilıcalı'ya gönderme yaptığı düşünülen Subaşı, Instagram hesabından bir video yayınlayarak şunları söyledi: "Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden dolayı ait olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami'de burada okula gidebilir. Kızımı pozitif ve mutlu büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı."

Eski eşler arasında kriz! Şeyma Subaşı, kızının velayetinin kendisinde olmamasına tepki gösterdi

Eski eşler arasında kriz! Şeyma Subaşı, kızının velayeti üzerinden Acun Ilıcalı'ya fena yüklendi

Eski eşler arasında kriz! Şeyma Subaşı, kızının velayeti üzerinden Acun Ilıcalı'ya fena yüklendi

Eski eşler arasında kriz! Şeyma Subaşı, kızının velayeti üzerinden Acun Ilıcalı'ya fena yüklendi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı, Instagram, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

tarık yılmaz:

Süresiz nafaka ilkelliği bitecek az kaldı..Acun kardeşim acıma acınacak duruma düşersin..Herkez yaptığı tercihlerin sonucuna katlanacak yok öyle mızıkçılık yapmak...

bekir yapici:

BU TIPLERIN COCUK YAPMALARI BILE HATA

mirza kartal:

ÇOCUĞA KÖTÜ ÖRNEK OLMASAYDIN ÇOK İYİ LAKİN ,ŞİMDİYE KADAR AKLIN NEREDEYDİ DİYE SORMAZLARMI ANNELİK DOĞURMAKLA OLMUYOR MALESEF

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title