Eski eşine 'Şeytan görsün yüzünü' diyen Serdar Ortaç'a Chloe'den jet yanıt: Hikayenin iki yüzü var - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Eski eşine "Şeytan görsün yüzünü" diyen Serdar Ortaç'a Chloe'den jet yanıt: Hikayenin iki yüzü var

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Magazin

Sanatçı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'la ilgili merak edilenlere yanıt vermişti. Ortaç, "Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?" sorusuna, "Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim" şeklinde konuşmuştu. Bu sözler üzerine Chloe Loughnan cevap hakkını kullanarak, "İnsanlar benim hakkımda yalan söylerken sessiz ve saygılı kaldım. Her hikayenin iki yüzü vardır. Benim tarafımı bilseydiniz yazdığınız nefret dolu yorumlardan utanırdınız" dedi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulunmuştu. Loughnan'dan ise Ortaç'ın sözlerine yanıt geldi.

Serdar Ortaç, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a 700 bin TL nafaka ödediğini buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söylemişti. Erkeklerin evlenip boşandıktan sonra Medeni Kanun yüzünden kadına borcunun asla bitmediğini belirten Ortaç, "Belki 50 belki de daha fazla bilmiyorum ama Medeni Kanun ve evlilik ortadan kalkacak" demişti.

Eski eşine 'Şeytan görsün yüzünü' diyen Serdar Ortaç'a Chloe'den jet yanıt: Hikayenin iki yüzü var

"Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?" sorusuna Ortaç, "Hiç yok. Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim" yanıtını vermişti.

Futbolcu Andy O'Connell ile aşk yaşayan güzel modelin eski eşine ne yanıt vereceği ise merak konusu olmuştu. Instagram hesabından Ortaç'ın sözlerine yanıt veren Loughnan, "Sabırlı olmaya gayret ettim. İnsanlar benim hakkımda yalan söylerken sessiz ve saygılı kaldım. Her hikayenin iki yüzü vardır. Benim tarafımı bilseydiniz yazdığınız nefret dolu yorumlardan utanırdınız. Allah her şeyi görür" paylaşımını yaptı.

Eski eşine 'Şeytan görsün yüzünü' diyen Serdar Ortaç'a Chloe'den jet yanıt: Hikayenin iki yüzü var

Eski eşine
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (6)
Yener Abi:serdar ortaç yalan söylüyor kendisi kumarcının biridir parasını hep kumarda kaybetti başkasına çamur atıyor
Mikail arman:Ulan seni o kadınla bu milletmi evlendirdi ? Veya zorlamı evlendirildin ! Kendi tercihini yaparak evlendin, kameraların karşısında herkese hava atarak pozlar, demeçler verdin.Şimdi ne diye mağdur rolü oynayıp laf salatası yapıyorsun.
pentakill lol:alkol ve kumar yuvayı değil insanın kalbini, maneviyatını bitirir. muhtaç duruma gelirsin. o yüzden helal olan kazancınızı alkole kumara yatırmayın der dinimiz. Umarım Serdar ORTAÇ ın hayatı düzelir.
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: Eski eşine 'Şeytan görsün yüzünü' diyen Serdar Ortaç'a Chloe'den jet yanıt: Hikayenin iki yüzü var - Haberler Magazin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.09.2021 08:27:13. #1.12#