Esenler'de Ödünç E - Kitap Uygulaması

Esenler'de Ödünç E - Kitap Uygulaması

10.11.2014 11:23 | Son Güncelleme: 10.11.2014 11:23
Esenler'de Ödünç E - Kitap Uygulaması

Esenlerliler, "e - okuyoruz" projesiyle, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nden diledikleri kitapları e - ödünç olarak okuyabiliyor.

Esenlerliler, "e - okuyoruz" projesiyle, Türkiye'nin ilk yüzde 100 dijital kütüphanesi Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nden diledikleri kitapları dijital olarak ödünç alabiliyorlar.

Türkiye'deki 250 yayınevinden yaklaşık 13 bin e - kitabın bulunduğu Dijital Kütüphane'den haftanın 7 günü 08.30 ile 22.00 saatleri arasında e - ödünç olarak temin ediliyor. Esenlerliler'in; bilginin, kitap okumanın ve teknolojinin gücünden yararlanarak aldığı bu hizmetle okurlar, dijital kütüphanenin arşivinde bulunan kitapları telefonlarına , PC'lerine ve tabletlerine 7 gün süreyle ödünç alarak okuyabiliyorlar. Esenler Belediyesi'nin bu hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, Menderes Mahallesi Ömer Seyfettin Caddesi No: 7'de bulunan Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'ni ziyaret edebilirler.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title