Adnan Büyükdeniz Haberleri

Adnan Büyükdeniz haber, Adnan Büyükdeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adnan Büyükdeniz - 18.10.2019
İslami finansın "Keynes'i" Adnan Büyükdeniz vefatının 10. yılında anılıyor
Katılım bankacılığının Türkiye'deki gelişiminde önemli katkıları olan ve finans sektörünün duayenleri arasında kabul edilen Albaraka Türk'ün eski genel müdürü Adnan Büyükdeniz, vefatının 10. yılında anılıyor.
Adnan Büyükdeniz - 03.08.2018
Katılım Bankacılığı Batı Ülkelerinde İlgi Odağı Oldu"
İstanbul Şehir Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, katılım bankacılığının Türkiye'deki gelişiminde önemli katkıları olan ve finans sektörünün duayenleri arasında kabul edilen Albaraka Türk'ün merhum genel müdürü Adnan Büyükdeniz'in anıldığı "Adnan Büyükdeniz Dersi: Bankacılık ve Finans" başlıklı bir program düzenledi.
Adnan Büyükdeniz - 29.06.2018
Üniversite Adaylarına Moral Ziyareti
HAFTA sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS)'ye girecek öğrenciler sınav için yaptıkları hazırlıkları son günde de bırakmadı. Esenler Belediyesi ise öğrencileri hazırlandıkları kütüphanelerde ziyaret ederek onlara moral verdi. Esenler'de ikamet eden öğrenciler yaklaşık 2 milyon 300 bin kişinin ter dökeceği YKS'ye hazırlanmak için Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'ni tercih etti.
Adnan Büyükdeniz - 25.04.2018
Kilise Kalıntısından Dijital Kütüphaneye
? Esenler'de kazı sonucu ortaya çıkan kilise kalıntısı, dijital kütüphaneye dönüştürüldü. Kilise kalıntısının hem tarihi yapısı, hem de kütüphane için yapılan modern yapısı örnek teşkil ediyor.   Arkeolojik kazı sonucu ortaya çıkan eski bir kilise kalıntısı, Esenler Belediyesi ve Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Vakfı destekleriyle şekli ve tarihi dokusu korunarak içine yerleştirilen camekan sayesinde genç öğrencilere dijital kütüphane olarak hizmet veriyor.  Adnan Büyükdeniz Kütüphanesi, Türkiye'nin ilk dijital kütüphanesi olarak da kayıtlara geçmiş durumda.
Adnan Büyükdeniz - 25.04.2018
Kilise Kalıntısından Dijital Kütüphaneye
Adnan Büyükdeniz Kütüphanesi, Türkiye'nin ilk dijital kütüphanesi olarak da kayıtlara geçmiş durumda.
Adnan Büyükdeniz - 17.03.2018
Sakarya Merkezli "Çiftlik Bank" Soruşturması
Şirket yapısına bakıldığında faaliyetin Fame Game Hayvancılık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi adına yürütüldüğü, bu şirketin Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi Cessas Plaza 2 Blok 4/21 Ümraniye İstanbul adresinde bulunan şirket olduğu ancak anılan 200 milyon lira ödenmiş şirketin yüzde 100 hisse sahibinin 100 bin dolar sermayeli KKTC menşeili 'Fame Game Sowtware Limited Şirketi' olduğu görülmüştür.
Adnan Büyükdeniz - 30.11.2017
TMSF'den Bank Asya Açıklaması
TMSF tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: "Müflis Bankanın iflas tasfiye işlemlerine, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 106'ncı maddesinin "…iflas kararı alınması halinde Fon, bu Kanunun uygulanması ile sınırlı olmak üzere 2004 sayılı İcra ve İflas Kanununun 166'ncı, 218'inci, 219'uncu, 223'üncü, 234'üncü, 236'ncı, 249'uncu, 251'inci ve 254'üncü maddelerindeki yetki ve görevler hariç olmak üzere iflas dairesi, alacaklılar toplantısı ve iflas idaresi görev ve yetkilerine sahip olarak bankayı tasfiye eder…" hükmü gereğince İstanbul 1.İflas Müdürlüğünün 2017/14 İflas sayılı dosyası üzerinden başlanmış olup iflas tasfiyesi Bankacılık Kanununun 106'ncı maddesi ile İcra ve İflas Kanunu hükümleri kapsamında yapılacaktır. Bu kapsamda alacak kayıt başvuruları için İstanbul 1. İflas Müdürlüğünün 2017/14 İflas sayılı dosyasına, diğer talepleriniz için ise "Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad.
Adnan Büyükdeniz - 30.11.2017
Bank Asya'nın İflas Tasfiye İşlemlerine Başlandı
İflas idare memurlarının seçilmesinin ardından, müflis bankanın iflas tasfiye işlemlerine başlandığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "İflas tasfiyesi Bankacılık Kanununun 106. maddesi ile İcra ve İflas Kanunu hükümleri kapsamında yapılacaktır. Bu kapsamda alacak kayıt başvuruları için İstanbul 1. İflas Müdürlüğünün 2017/14 İflas sayılı dosyasına, diğer talepler için ise 'Saray mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz caddesi No: 10 Ümraniye/İstanbul' adresinde bulunan İflas İdaresine başvuru yapılması gerekmektedir.
Adnan Büyükdeniz - 17.05.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Ataşehir'de 09.00-12.00'de Atatürk Mahallesi 3. Ali Kuşçu, Meriç, Ali Emiri sokakları, 09.00-17.00'de Ferhatpaşa Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokağı, 19. Sokak, Ümraniye'de 09.00-17.00'de Yukarı Dudullu Mahallesi Çam, Dal ve Göztepe sokakları, 09.00-12.00'de Çamlık Mahallesi Civan, Mercimek, Tütün, Şehit Burak Kurtuluş sokakları, Mehmet Akif Mahallesi Asya, Cumhur, Özduru, Şehit Yurdanur, Tavukçuyolu, Şanlı sokakları, Tatlısu Mahallesi Server, Elalmış, Acun sokakları ile Saray Mahallesi Akçakoca, Dr. Adnan Büyükdeniz, Naya, Toya, Üntel, Küçüksu ve Esnaf sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.
Adnan Büyükdeniz - 16.05.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Çekmeköy'de 09.00-17.00'de, Hamidiye Mahallesi Ceylan, Serkan, Gürkan, Göksel, Bestegül sokaklarında, Ümraniye'de, 09.00-12.00'de, Yukarı Dudullu Mahallesi Kıbrıs, Mevlana, Natoyolu, Acısu, Cumhuriyet sokaklarında, Altınşehir Mahallesi Hakim Hasan Durak, Şenel, Adile Sultan, Aksaray, Erol sokaklarında, Saray Mahallesi Akçakoca, Dr. Adnan Büyükdeniz, Sokullu, Harput sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.
Adnan Büyükdeniz - 01.04.2016
E-Kitap'a Her Yerden Erişim Fırsatı!
Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nde yaklaşık 13 bin e-kitap bulunuyor.
Adnan Büyükdeniz - 10.11.2014
Esenler'de Ödünç E - Kitap Uygulaması
Esenlerliler, "e - okuyoruz" projesiyle, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nden diledikleri kitapları e - ödünç olarak okuyabiliyor.
Adnan Büyükdeniz - 19.08.2014
'Açığı' Birlikte Kapatıyoruz
13 Ekim 2014 tarihinde açılacak kurs için kayıtlar başladı. Kursa katılmak isteyen vatandaşlar, Bilgi Evleri'nden, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi ve Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nden öğrenci belgeleri ve nüfus kâğıtlarıyla birlikte başvurularını yapabilirler.
Adnan Büyükdeniz - 20.03.2014
Psikolog Baş: "Sınav Esnasında Her Zamanki Metodunuza Sadık Kalın"
Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi’nde sınav kaygısıyla başa çıkma konusunda seminer veren Psikolog Osman Baş, “Sınav esnasında her zamanki metodunuza sadık kalın.
Adnan Büyükdeniz - 26.11.2013
Esenlerli Öğrenciler İtfaiyeci Oldu
YILDA 45 BİN İTFAİYE VAKASI Anadolu Yakası İtfaiye Müdürü Orhan Akyıldız tarafından, öğleden önce Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nde, öğleden sonra da Yavuz Selim Halk Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen seminerde Esenler Belediyesi Kütüphaneler Müdürü Hasan Taşçı da salonu dolduran öğrencilere eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adnan Büyükdeniz Haberleri | Adnan Büyükdeniz Kimdir - Haberler - Adnan Büyükdeniz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adnan Büyükdeniz kimdir, hayatı ve biyografisi. İslami finansın Keynes'i Adnan Büyükdeniz vefatının 10. yılında anılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 09:31:05. #1.16#
title