Erzurum: Erzurum'da Bedirhan Gökçe'den Şiir Ziyafeti

Erzurum: Erzurum'da Bedirhan Gökçe'den Şiir Ziyafeti

- Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce Düzenlenen ve Bu Yıl İkincisi Gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri Kapsamında Erzurum'da Sahne Alan Usta Şair Bedirhan Gökçe, Anlattığı Fıkralar ve Seslendirdiği Şiirlerle Hem Güldürdü, Hem Duygulandırdı.

Erzurum: Erzurum'da Bedirhan Gökçe'den Şiir Ziyafeti

- Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri kapsamında Erzurum'da sahne alan usta şair Bedirhan Gökçe, anlattığı fıkralar ve seslendirdiği şiirlerle hem güldürdü, hem duygulandırdı.

Dadaş Sineması Salonu'nda yapılan ve yoğun ilgi gösterilen programda yöresel fıkralar anlatarak güldüren, okuduğu şiirlerle duygulandıran Gökçe Erzurumlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

Genç türkücü Gökmen'in sahne almasıyla başlayan programda Bedirhan Gökçe salona girişinde katılımcıların yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı. Cep telefonlarıyla ünlü şair Bedirhan Gökçe'nin fotoğrafını çekmek isteyen dinleyiciler ilginç görüntüler oluşturdu.

Gece geç saatlere kadar devam eden şiir dinletisinin sonunda Bedirhan Gökçe bugüne kadar yaptığı salon programlarının en coşkulusunu Erzurum'da yaşadığını belirterek, Erzurumlulara teşekkür etti.

(AT-İRT-Y)

Kaynak: İHA