Erzurum'a İtalyan Modası Taşındı

Erzurum'a İtalyan Modası Taşındı

Erkek Giyiminin Trend Markalarından Giovane Gentile'nin Türkiye'deki 5. Şubesi Bugün Düzenlenen Törenle Erzurum'da Açıldı.

Erzurum'a İtalyan Modası Taşındı

Erkek giyiminin trend markalarından Giovane Gentile’nin Türkiye’deki 5. şubesi bugün düzenlenen törenle Erzurum’da açıldı.

Cumhuriyet caddesi üzeri , Yurttaşlar iş hanında hizmet verecek olan şubenin açılışına Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Muammer Cindilli’nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Açılış sonrasında Giovane Gentile markası hakkında şu bilgilere yer verildi:

“ Türkiye genelinde 5 tanesi bayi olmak üzere toplam 40 noktada satışa sunuluyor. Dünya genelinde ise Amerika’dan Afrika’ya, Rusya’dan Dubai’e kadar 120 adet satış noktasına ulaşmış durumdadır. İtalyan modasını satış trendleriyle birleştirip modayı kullanılır, beğenilen bir hale getirip 18 yaşından 50 yaşına kadar bir kitleye seslenen akımıyla 2007 kış koleksiyonu müşterilerinin beğenisine sunuyor.”

Açılışta, Giovane Gentile’nin yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda koleksiyonlarını hazırlayan Cemal Şenoğlu, modanın değişken olduğu kadar kendini tekrarlayan kavram olduğunu ve ne giydiğiniz değil nasıl giyildiğinin önemli olduğunu vurgulayarak, Giovane Gentile’nin Erzurum’da giyime İtalyan zerafetini kullanabilen herkesin sevebileceği, kendini şık hissedebileceği bir marka olduğunu söyledi.

Şenoğlu, ayrıca “Firmanın bu seneki koleksiyonunda kahvenin bütün tonlarının yanı sıra siyah ve beyazın eşsiz uyumunu fazlaca göreceksiniz. 1960’lı yıllardaki kareli ceketler, twıt pantolonlar, gömlek üzerine giyilebilen kazaklar ve bunlara kombinlenebilen kabanlarla Erzurum’daki erkekler bu kış hem içeride hem de dışarıda daha şık olacaklar.” dedi.

(AA-Y)

08.09.2007 20:26 TSİ

Kaynak: İHA