Ersin Korkut'un Diyarbakır için 'Başkent' ifadesini kullanması tepki çekti: Tutuklansın
Advertisement

Ersin Korkut'un Diyarbakır için 'Başkent' ifadesini kullanması tepki çekti: Tutuklansın

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu Ersin Korkut'un sosyal medya platformu TikTok'ta yayınlanan bir videosu tepkilerin hedefinde yer aldı. Diyarbakır için 'başkent' ifadesini kullanan ünlü oyuncu, "Seviyoruz Amed'i. Başkentimiz" dedi. Video kısa sürede binlerce tepki alırken, Ersin Korkut için 'Tutuklansın' etiketi açıldı.

Oyuncu Ersin Korkut'un Diyarbakır ziyaretinde yanındaki şahıs ile yaptığı konuşma, sosyal medya platformu TikTok'ta yayınlandı. Yanındaki kişinin sorduğu "Diyarbakır'ı nasıl buldun?" sorusuna cevap veren Korkut, "Diyarbakır, Amed. Bizim başkentimiz" ifadelerini kullandı.

"BAŞKAN BEN OLAYIM"

Daha sonra yine aynı kişinin yönelttiği "Sen de başkanımız olmak ister misin?" sorusunu yanıtlayan Korkut, "Başkan ben olayım" dedi ve güldü. Ersin Korkut'un bu cevabı üzerine yanındaki kişi ise "Belki ülke daha iyi yönetilir" dedi.

ERSİN KORKUT İÇİN 'TUTUKLANSIN' ETİKETİ AÇILDI

İkilinin bu diyaloğu sosyal medyada kısa süre içerisinde yayılırken, tepkiler de art arda geldi. Kullanıcılar Korkut'un açıklamasını eleştirdi ve #ErsinKorkutTutuklansın hashtagi altında paylaşımlarda bulundu. Binlerce mesajın atıldığı #ErsinKorkutTutuklansın etiketi Twitter'de kısa sürede 1 numaraya çıktı.


Ersin Korkut'un Diyarbakır için 'Başkent' demesi sosyal medyada tepki çekti
Ersin Korkut'un Diyarbakır için 'Başkent' ifadesini kullanması tepki çekti: Tutuklansın
Haber Yorumları (11)
EMİR TALAY AKHAN: Neden özür diliyorsun çünkü suclu oldugun için.. Amed ne adam akilki diyrbakir diyemedin mi
SENAR: Çevir kazı yanmasın aman kimse uyanmasın,
NAZIM : Ünlülerimiz unlu camiasinda genelde problem var. Ya fazla genisler,ya fazla batılı yada bu ersin gibiler yada gezici..hiç dikkat ettiniz mi memleket devlet din diyen yok denecek kadar az aralarında..
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title