Erkek Hemşire Trafik Kazası Kurbanı

Erkek Hemşire Trafik Kazası Kurbanı

Kayseri'de özel bir hastanede hemşire olarak çalışan 22 yaşındaki Onur Özer, otomobiliyle park halindeki başka bir araca, ardından bisiklete çarptıktan sonra takla attı.

Erkek Hemşire Trafik Kazası Kurbanı

Kayseri'de özel bir hastanede hemşire olarak çalışan 22 yaşındaki Onur Özer, otomobiliyle park halindeki başka bir araca, ardından bisiklete çarptıktan sonra takla attı. Kazada Özer hayatını kaybederken, bisiklet sürücüsü yaralandı.

Osman Kavuncu Bulvarı'nda öğle saatlerinde meydana gelen trafik kazasında Onur Özer'in kullandığı 38 NN 907 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak park halindeki 34 KJ 2927 plakalı otomobile çarptı. Hızını alamayan otomobil, daha sonra bisiklet sürücüsü 15 yaşındaki Cengiz Yıldız'a çarparak takla attı.

Kazanın ardından otomobilin üst kısmı tamamen ezilirken, ağır yaralanan otomobil sürücüsü Onur Özer ve bisiklet sürücüsü Cengiz Yıldız, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Onur Özer Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Yaralanan Cengiz Yıldız ise yoğun bakım servisine kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmaya başlandı. - Kayseri