Erdoğan: Güçlü Türkiye'yi İnşa Etmek İçin Gençlerimize İhtiyacımız Var - Haberler
Haberi Paylaş

Erdoğan: Güçlü Türkiye'yi İnşa Etmek İçin Gençlerimize İhtiyacımız Var

Haberler.com - Haberler | Politika

Twitter'dan açıklama yapan Erdoğan, "18 yaşından itibaren hayatta bir çok sorumluluğu alan ve layıkıyla yerine getiren gençlerimize seçilme hakkını da tanımalıyız." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından açıklama yaptı. Güçlü Türkiye'nin inşası için gençlere her zamankinden daha çok ihtiyacın duyulduğunu belirten Erdoğan, "18 yaşından itibaren hayatta bir çok sorumluluğu alan ve layıkıyla yerine getiren gençlerimize seçilme hakkını da tanımalıyız." dedi.

Erdoğan'ın açıklamaları:

Büyük Türkiye'yi, güçlü Türkiye'yi inşa etmek için gençlerimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Kendi tecrübesine, birikimine, kabiliyetine güvenen hiç kimse gençlerin seçilme hakkı elde etmesinden rahatsızlık duymaz.

"GENÇLERİMİZE SEÇİLME HAKKINI DA TANIMALIYIZ"

Biz gençlerimize güveniyoruz. Gençlere güvenmeyenlerin itimatsızlığı aslında bizatihi kendilerinedir. 18 yaşından itibaren hayatta bir çok sorumluluğu alan ve layıkıyla yerine getiren gençlerimize seçilme hakkını da tanımalıyız.

"GELECEK İÇİN EVET DİYECEĞİZ"

Hayatın her alanında var olan gençlerimizi, siyasette ve yönetim mekanizmalarında da söz sahibi yapmakta kararlıyız. İnşallah 16 Nisan'da, gençlerimizin söz sahibi olduğu güçlü bir sistem için, gelecek için evet diyeceğiz.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan, Twitter, Türkiye, Politika, Haber

title