Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı

Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı

Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tokat’ın Erbaa ilçesinde belediyenin düzenlediği Ramazan Etkinlikleri dolu dolu geçti.

Tokat'ın Erbaa ilçesinde belediyenin düzenlediği Ramazan Etkinlikleri dolu dolu geçti.

Erbaa Belediyesi Ramazan ayı boyunca Ahmet Özhan, Mustafa Sevim, Ahmet Hakan Karagül, Bedirhan Gökçe, Erkan Mutlu gibi isimleri Erbaalılarla buluşturdu. Ramazan Etkinlikleri'nde her gün mahallelerde çocuklar için animasyon gösterileri, Hacivat-Karagöz gölge oyunu ve haftada üç gün Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan otağ çadırında 12 farklı konuda Çadır Sohbeti gerçekleştirildi. Çadır Sohbetlerine Erbaalı ilahiyatçı, yazar ve imam Hatipler katıldı.

Tevfik Kablan tarafından gerçekleştirilen Hikmet Konulu Çadır Sohbeti ile birlikte Ramazan Etkinlikleri'nin tamamlandığını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım şöyle konuştu: "Ramazan aynı boyunca bir çok sanatçıyı Erbaalı hemşehrilerimizle buluşturduk. Her akşam bir mahallede çocuklarımız için animasyon gösterileri düzenledik. Bunun yanında haftada üç gün kıymetli ilahiyatçı, yazar ve imam hatiplerimizin katılımıyla Çadır Sohbetleri gerçekleştirdik. Gencinden yaşlısına bütün hemşehrilerimizin etkinlikler içerisinden bir şeyler alabildiğine inanıyoruz. Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Ramazan sevincimizin sonunda bayrama kavuşuyoruz. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin ve İslam coğrafyasının yaklaşan Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum." - TOKAT

Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı
Erbaa'da Ramazan Etkinlikleri Tamamlandı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title