Engin Yeşil Haberleri

Engin Yeşil haber, Engin Yeşil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Yeşil 1.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Koronavirüs salgınının başlamasıyla birlikte alınan tedbirler kapsamında, Diyarbakır İl Pandemi Kurulu kararıyla 19 Mart günü kapatılan canlı hayvan borsası, 6 Temmuz günü yeniden açılacak. Vali Münir Karaloğlu, kapalı olduğu dönemde yenileme çalışması yapılan canlı hayvan borsasında, bugün, beraberinde bulunan Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ile Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan ile inceleme yaptı.
Engin Yeşil 14.6.2020
Diyarbakır Ticaret Borsası'nın yöneticisi, koronavirüsten yaşamını yitirdi
BORSADAKİ ÇALIŞMALAR DURDURULDU Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, borsadaki tüm personele test uygulandığını belirterek, 3 yönetim kurulu üyesi ile bir personel haricinde kendisi dahil herkesin testinin negatif çıktığını söyledi.
Engin Yeşil 14.6.2020
Kovid-19 tedavisi gören DTB Yönetim Kurulu Üyesi Resul Gündoğan vefat etti
DTB Başkanı Engin Yeşil, yaptığı açıklamada, önceki hafta sosyal mesafe kuralına uygun şekilde gerçekleştirdikleri yönetim kurulu toplantısının ardından rahatsızlanan Gündoğan'ın hastanede yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi.
Engin Yeşil: Diyarbakır 'Nefes' alacakEngin Yeşil 28.4.2020
Engin Yeşil 21.4.2020
Diyarbakır'daki iş dünyasından koronavirüs mücadelesine tam not
Diyarbakır'da, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Aziz Odabaşı ve Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Mehmet Cevat Delil, bir araya gelerek, koronavirüsle mücadelede yürütülen çalışmalara desteklerini bildirmek amacıyla ortak bildiri deklere etti.
Engin Yeşil 21.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Diyarbakır'da, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Aziz Odabaşı ve Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Mehmet Cevat Delil, bir araya gelerek, koronavirüsle mücadelede yürütülen çalışmalara desteklerini bildirmek amacıyla ortak bildiri deklere etti.
Engin Yeşil 21.4.2020
Diyarbakır'daki STK'ler Büyükşehir Belediyesinin Kovid-19 ile mücadelesinden memnun
Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde ortak basın açıklaması düzenleyen Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Aziz Odabaşı, Diyarbakır Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Cevat Delil ile Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında kendileriyle ortak çalışma yürüten Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Basri Güzeloğlu'na teşekkür etti.
Engin Yeşil: TÜRİB seminerine yoğun ilgiEngin Yeşil 27.2.2020
Engin Yeşil: Gebze heyetinden DTB'ye ziyaretEngin Yeşil 15.11.2019
Engin Yeşil: Başkan Böcek'ten DTB'ye ziyaretEngin Yeşil 14.11.2019
Engin Yeşil 5.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Hasan Basri Güzeloğlu, Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi'nde işletme sahipleriyle bir araya geldi. Besi tesislerinin sorunlarının ele alındığı buluşmaya Vali Güzeloğlu'nun yanı sıra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme Daire Başkanı Hikmet Güneş, Esnaf Daire Başkanı Hüseyin Paksoy ve tesis sahipleri katıldı.
Engin Yeşil 5.11.2019
"Tarımın katma değerini çoğaltmayı amaçlıyoruz"
Toplantıya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme Daire Başkanı Hikmet Güneş, Esnaf Daire Başkanı Hüseyin Paksoy da katıldı.
Engin Yeşil 18.10.2019
ve TOBB, Diyarbakır'da KOBİ'lerle buluştu
Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nın bu yılki yedinci etkinliği, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın desteğiyle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) himayesinde, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ve Diyarbakır Ticaret Borsası ev sahipliğinde, Vodafone Türkiye ve Akbank ana sponsorluğunda Diyarbakır'da düzenlendi. Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, EticaretSEM ve Eticaret Merkezi A.Ş. tarafından gerçekleştirilen buluşmanın teması "KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat" oldu. Bu yıl Trabzon, Antalya, Gaziantep, Balıkesir, Eskişehir ve Adana'nın ardından Diyarbakır'da düzenlenen organizasyonda, alanında uzman 24'ü aşkın konuşmacı, KOBİ'lerin dünyada dijitalleşmeyle birlikte yaşanan hızlı dönüşüme nasıl ayak uydurabileceğini tartıştı. Şirketlerin teknolojiyle gelişmesi ve büyümesi konusunda fikir ve bilgi alışverişinin yapıldığı Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nın açılış konuşmalarını, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, TOBB E-Ticaret Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı Merter Özdemir, Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Colman Deegan ve Vodafone Türkiye KOBİ Satış Direktörü Yusuf Aysal gerçekleştirdi.
Şu an buradasınız: Engin Yeşil Haberleri | Engin Yeşil Kimdir - Haberler - Engin Yeşil haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Yeşil kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'daki canlı hayvan borsası, 6 Temmuz'da açılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 01:12:21. #1.15#
title